אין תמונה
דקסטר ו"אחותו" כבר לא

מייקל סי. הול וג'ניפר קרפנטר, כוכבי "דקסטר", אמנם נשבעו לעמוד זה לצד זו בחולי ובבריאות, אבל המציאות, כך הם גילו, קצת יותר מסובכת. דווקא אחרי שהול החלים ממחלת הסרטן, החליטו השניים להתגרש.

הול (39) וקרפנטר (31) מגלמים ב"דקסטר" אח ואחות, אבל במציאות, השניים התאהבו והתחתנו לפני כשנתיים. "אנחנו בהחלט גאים בכך שאנחנו שומרים על מקצועיות", סיפר הול בתקופה טובה יותר של השניים.

"אנחנו עובדים באותה תוכנית אבל לא משתתפים בכל סצינה יחד. אנחנו לא רואים אחת את השנייה על הסרט לעיתים קרובות כמו שאנשים חושבים". וקרפנטר חיזקה את דבריו: "לפעמים אנחנו אוכלים יחד צהריים, אבל זה בערך הדבר הכי קיצוני שאנחנו עושים כזוג על הסט".

ב-2010 התגלה אצל הול סרטן לימפומה מסוג הודג'קינס, והוא החל לעבור טיפולים כימותרפיים – אותם סיים לפני כמה חודשים. הוא המשיך לעבוד כרגיל בתקופת המחלה ואף זכה בפרס "גלובוס הזהב" על תפקידו כדקסטר.

קרפנטר עמדה לצידו בזמן המחלה, אך היום התפרסמה הצהרה רשמית מטעם אנשיהם של בני הזוג, בזו הלשון: "אחרי שהיו פרודים זמן מה, ג'ניפר קרפנטר ומייקל סי. הול החליטו להתגרש". הפרידה, כך טוענים נציגיהם של השניים, היתה ידידותית. האם זה אומר משהו על עתידה של דברה בסדרה? במקרה של "דקסטר", זה יכול להיגמר רע מאוד.

מייקל סי. הול (צילום: Alberto E. Rodriguez, GettyImages IL)
הרוצח הסדרתי שוב מסתובב חופשי בשוק הרווקים | צילום: Alberto E. Rodriguez, GettyImages IL

>> מאדאם טוסו מציגה: גאגא כפול שמונה