אין תמונה
חרשה את תל אביב

אודרי טוטו ("אמלי", "צופן דה וינצ'י") הצרפתייה נתפסה עושה את תל אביב בסוף השבוע האחרון. טוטו, 34, הסתובבה עם מכנסיים קצרים מרווחים, חגורה דקה וגופיה לבנה נעה בין רחובות הרכבת, לילנבלום, ורוטשילד מלווה בחבורת אירופאים, כשבנים מקומיים רבים ניסו למשוך את תשומת ליבה. זה, כמו שאתם יכולים לנחש, לא נחל הצלחה מסחררת.

אודרי צצה בעיר בחמישי בערב במסיבת יום ההולדת של איש חיי הלילה אדם הורוביץ, בבר הטקסידרמי שבבעלותו ברחוב הרכבת. בר החרסינה מלא בפוחלצי חיות שתלויים על הקירות, וטוטו התלהבה מהם מאוד. יריב הורוביץ (במאי "רביעיית רן" וכפיל של חנוך רוזן) היה גם הוא במקום. מסתבר שהוא היחיד שיכול להזמין שליש בירה ולא רבע, וגם זה כי יש לו פרוטקציות בדמות אחיו, שהוא הבעלים של המקום.

במוצאי שבת נצפתה טוטו, על פמלייתה הצרפתית, במסעדת אברקסס צפון ברחוב לילנבלום, שם התחככה עם כוכבת "המשרד" מלי לוי וחברותיה (בלי שמעון גרשון) ואף השיקה איתם כוס יין לבן. משם המשיכה לבר החדש המשולב עם תחנת רדיו "התדר" מול בית הכנסת הגדול באלנבי.

בראשון בערב כולם שאלו אם אודרי תגיע לדלאל, מסעדת העלית בנווה צדק שחגגה שלוש שנים. הכוכבת לא אכזבה ונכנסה בחצות עם גל אוחובסקי ועורך טיים אאוט איתי ולדמן. בדרך תפס אותה מעריץ בשם גיא בולנדי, והיא ביקשה ממנו בצרפתית להגיע למלון מונטיפיורי בו היא מתאכסנת.

מעריצים שהצליחו לתפוס איתה מילה שאלו אותה בעיקר על המשך הקריירה, על סרטה האחרון "קוקו לפני שאנל" שיצא ב2009 ומספר אמני אינדי שאלו אם תהיה מוכנה לשחק בגרסה הישראלית "שוקי לפני זיקרי".

גל אוחובסקי בתגובה: "היא בחופשה פרטית".

אודרי טוטו (צילום: Francois Durand, GettyImages IL)
איך לא התקשרת להגיד שאת בארץ? אודרי טוטו | צילום: Francois Durand, GettyImages IL

>> סער וג'י מתנשקים צרפתית