סיימון קאוול מחייך בטישירט תכלת לפני גדר צבועה לבן (צילום: רויטרס)
קאוול. מראה מראה שעל הקיר | צילום: רויטרס

הריאלטי משתלם? אם אתה סיימון קאוול, השופט הכי ארסי בצוות "אמריקן איידול" והמוח מאחורי תוכנית גילוי הכישרונות "The X factor", אז בטח שכן. על פי ידיעה שפרסם אמש ה"דיילי מירור" הבריטי, טורח בימים אלה צוות קבלנים ובנאים על אחוזת פאר עבור קאוול באי ברבדוס. עלות הפרויקט: 10 מיליון ליש"ט (שהם קצת פחות מ-60 מיליון שקלים). בית החלומות החדש ישתרע על שטח של 15 דונמים, ויכלול בין השאר שישה חדרי שינה עם מראות מקיר לקיר ועל התקרה, בריכת שחייה ומנחת עבור המסוק הפרטי של קאוול.

זה יהיה הבית השני בבעלותו בברבדוס אחרי שכבר רכש לפני כמה שנים אחוזה על האי תמורת 5 מיליון ליש"ט ובה נהג לבלות בקביעות בתקופות חג המולד והסילבסטר עם חברתו לשעבר, כוכבת הפופ סיניטה. עדיין לא ידוע אם קאוול ימשיך להחזיק בשני הבתים, או ייפרד מהישן לטובת המודל החדש והמשופר. מה שבטוח: את ביתו החדש לא יחלוק לפי שעה עם בת זוג אחרי שנפרד לאחרונה מחברתו טרי סימור, אחרי רומן בן כמה שנים.

"הקבלנים והמעצבים לא חוסכים בהוצאות", טוען מקורב לפרויקט, "יהיו בבית החדש כל פלאי הטכנולוגיה המודרנית וכל הצעצועים שילדים שאף פעם לא התבגרו נהנים להשתעשע בהם. קאוול מעורב אישית בכל בחירה ויש לו דרישות מאד מדויקות איך הוא רוצה שהבית יראה. המראות מקיר לקיר ועל התקרה בחדרי השינה היו רעיון שלו. הוא מעוניין במאורת הרווקים המושלמת, ונראה שיקבל אותה".