בעוד שאתרי הבידור בעולם מנסים עדיין לפענח את הסיבה לקטטה האלימה בין סולאנג' נואלס, אחותה של ביונסה, וגיסה ג'יי זי במעלית אחרי נשף המטרופוליטן – פרטים חדשים נחשפים על מה שאירע באותו לילה.

"סולאנג' התחרפנה בגלל משהו שג'יי אמר, והיא הבינה לא נכון", אמר מקור ל"אס וויקלי". "היא לקחה את זה קשה מדי ורחוק מדי. לא ברור מה זה היה, אבל היא הגיבה בלי פרופורציות".

אם זה לא מספיק, מסתבר שג'יי זי לא היה הקורבן היחיד של הגיסה האלימה באותו ערב: מוקדם יותר נצפתה נואלס כשהיא צועקת על כמה נוכחים במסיבה וביניהם חברתה הטובה של קים קרדשיאן, המעצבת רייצ'ל רוי.

והנה פרט מעניין – בדיוק שנתיים קודם לכן הגיעו סולאנג' ורוי יחד למט-בול ב-2012. ועוד פרט מעניין לא פחות – בעלה לשעבר של רוי הוא חבר טוב לשעבר של ג'יי זי, אך השניים ניתקו קשר בגלל מריבה מכוערת.

האחות האלימה של ביונסה (תמונת AVI: mako)
תמונת AVI: mako

ומה קורה במשפחת נואלס כרגע? זמן קצר אחרי הנשף המריאו ביונסה וסולאנג' במטוס פרטי לחתונתה החשאית של חברתן הקרובה קלי רולנד, שנערכה בקוסטה ריקה. ג'יי זי לא נכח באירוע.

אבל מאז שהתקרית פורסמה ברשת הספיקה סולאנג' למחוק את כל תמונותיה של אחותה מחשבון האינסטגרם שלה בצעד דרמטי למדי. האם היא זועמת על כך שביונסה התייצבה לצידו של בעלה ולא תמכה בה? ניאלץ להמתין ולגלות.

ביונסה וג'יי זי  (צילום: Luca Chelsea / Splash News, Splash news)
מה אתם מסתירים שם? | צילום: Luca Chelsea / Splash News, Splash news

עוד ב-mako סלבס:

mako בידור בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +