ליאונרדו דה קרפיו ובר רפאלי (צילום: ערוץ הבידור)
מה אתה חושב? שהיא תחכה לך לעד? | צילום: ערוץ הבידור

כוכב הסרט החדש "התחלה" וגם בן זוגה של ברפאלי, הלא הוא ליאונרדו די-קפריו, אמר בראיון שהשעון הביולוגי שלו ממש לא מתקתק עדיין וכי אין לו שום כוונות להפוך לאבא בשנים הקרובות.

 כפי שכבר הצלחנו להבין, חתונה בין השניים לא צפויה בעתיד הקרוב. האם זה בגלל שרפאלי (25) עדיין צעירה, או בגלל שמערכת היחסים בין השניים לא רצינית מספיק? ובכן, על פי הראיון שנתן ליאו למגזין שוויצרי לרגל יציאת סרטו החדש, יש כנראה סיבה שלישית: מדובר, כנראה, בחוסר המוכנות של דיקפריו (36) להקים משפחה בזמן הקרוב.

 "האם אני רוצה להיות אב? כן, אבל אני חושב שיש לי עוד כמה שנים", אמר דיקפריו. "אני לא חושב שאני צריך להביא ילדים כדי לשחק אבא בסרטים. התחושה הזאת נמצאת בתוכי, ואני מבין אותה לגמרי. בחיים הפרטיים שלי עדיין יש לי זמן להפוך לאב ואין לי שום רצון למהר. יום אחד זה יקרה, אבל כרגע אני פשוט שמח לעשות את מה שאני עושה".

בר רפאלי וליאונרדו דיקפריו רוכבים על אופניים בפארי
תשכחי מילדים בזמן הקרוב, מותק. בר וליאו

 עם זאת, מרגיע דיקפריו וטוען שהוא לא פוסל את האופציה לגמרי: "כשאני רואה את הילדים במשפחתי, הרעיון של להביא ילד לעולם לא נראה כל כך מוזר". מסתבר שגילו של השחקן, או אימה של רפאלי, ציפי, לא ממש מפחידים אותו, והוא מעדיף לקחת את הדברים בקצב שלו. מוזר.

 "אני לא עד כדי כך מבוגר, השעון הביולוגי שלי עדיין לא מתקתק", הוא הודה. "את השאלה אם ומתי אהיה אב, אני רוצה להשאיר ליד הגורל. לחלק ממני יש כל כך הרבה תוכניות מקצועיות, עד שאני לא מסוגל לשקול את זה אפילו". סליחה, ומה עם השעון הביולוגי שלנו? עוד כמה זמן ניאלץ להמתין עד שנזכה לראות את הצאצאים היפים של השניים? אנחנו הרי לא נהיים יותר צעירים.

אין תמונה
לא, נו, אל תתקשרי לאמא שלך, זה לא יעזור לך

>> ובניגוד לדי-קפריו, הנה זוג שאין לו שום בעיה עם ילדים: בראנג'לינה הכי ביחד שיש