מייקל דאגלס עם בנו קמרון
הדאגלסים. סבא קירק מאוד לא מרוצה | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

החיים בצל הורה מפורסם יכולים לעזור לך לקבל כל מה שתרצה – אבל גם להרוס אותך. במקרה של קמרון דאגלס (32), בנו של שחקן הקולנוע מייקל דאגלס, מדובר בהתדרדרות קשה במורד הגבעה. קמרון נעצר באוגוסט שעבר יחד עם חברתו על החזקת מת'אמפטמינים (קריסטל מת') וקוקאין בכוונה לסחור בהם. הוא הובא בפני בית משפט פדרלי והודה באשמה בינואר האחרון. אמש, נגזר דינו על ידי בית המשפט במנהטן והוא נשלח לחמש שנות מאסר בפועל.

בנוסף לעונש המאסר - שיש שיטענו כי הוא קל ביחס לעונש המינימלי - ייאלץ קמרון לשלם קנס בסך 25 אלף דולרים ולבצע 450 שעות עבודות שירות. עם שחרורו, דאגלס הצעיר ימשיך להיות בפיקוח קצין מבחן למשך חמש שנים.

קמרון הוא בנו הבכור של מייקל דאגלס מאשתו הראשונה, דיאנדרה. לדאגלס שני ילדים נוספים שנולדו לו מנישואיו לשחקנית קת'רין זיטה-ג'ונס, הצעירה ממנו ב-25 שנים. להקראת גזר הדין בבית המשפט הגיע מייקל עם גרושתו דיאנדרה, לא לפני ששלח מכתב תחינה לשופט בבקשה להקל את עונשו של הבן.

קמרון דאגלס
דאגלס הצעיר. לא בדיוק נראה כמו דילר | צילום: Sean Gallup, GettyImages IL

במכתב, כך על פי דיווחים שונים, מבקש האב לרחם על קמרון כיוון שהוא "לא רוצה לראות אותו נשבר". מייקל שלף את הקלף היחיד שיש לו - עובדת היותו מפורסם, כדי להסביר לשופט את הנסיבות המקלות במקרה. כך למשל כתב דאגלס שבנו נאלץ להתמודד עם "הלחץ למצוא את הזהות האמיתית שלך עם אבא מפורסם, שהקריירה שלו הרחיקה אותו מביתו".

מייקל יודע על מה הוא מדבר: הוא עצמו גדל בצל אביו, השחקן קירק דאגלס (94), ובבגרותו סבל מהתמכרות לאלכוהול, שגם הביאה לסיום נישואיו הראשונים. כל זאת, בנוסף לרגשות האשם על הזנחת בנו בשיא הקריירה שלו, הובילו אותו לפנות למצפונו של השופט. אך כאמור, מכתב התחינה של השחקן הידוע לא ממש עזר לבנו, שייאלץ לבלות את השנים הבאות מאחורי סורג ובריח.

>>תראו מה קרה לכוכב "נמלטים"

כל העדכונים הכי חמים מהארץ ומהעולם ישירות לנייד
שלחו את המילה מבזק למספר 5000 ותתחילו להתעדכן