וויטני יוסטון התמונות האחרונות
לפני מותה. הכתובת היתה על הקיר? | צילום:

המוות הנורא של וויטני יוסטון הותיר רבים בזעזוע עמוק, אבל בני משפחתה בעיקר מתקשים להתמודד עם הסיום העצוב של סיפורה. אחרי שבתה, בובי כריסטינה (18) ניסתה לשים קץ לחייה, מדברים כעת שאר בני המשפחה והמקורבים על השבועות האחרונים בחייה של הזמרת, שלא ראתה את הסוף מגיע.

הצהובון "אין טאץ'" חושף כי ביום מותה שוחחה יוסטון עם אימה קיסי בטלפון, וניסתה להרגיע אותה. "היא סיפרה לאימה שברגע שהגראמי ייגמר, היא תחזור לגמילה", אמר מקור. "היא אמרה שהיא פשוט רצתה ליהנות קצת לפני כן, אבל אז היא הבטיחה שאכן תלך".

גיסה של יוסטון, בילי ווטסון, אמר לאתר ABCNews.com שכל בני המשפחה חשים החמצה גדולה: "אתה תמיד מרגיש שיש משהו נוסף שיכולת לעשות", הוא מסביר, ומוסיף: "כולנו הרגשנו שלמרות שהיא נתקלה בכמה מכשולים, היא היתה בדרך הנכונה חזרה".

כזכור, האתר TMZ פרסם לפני כמה ימים את סיבת מותה של יוסטון, כפי שנמסרה למשפחתה – עירוב של כדורים שונים ואלכוהול, שככל הנראה גרמו להתקף לב. ווטסון אומר כי הוא לא מאמין שמותה היה מכוון. "הו לא, זו היתה תאונה. היא לעולם לא היתה עוזבת את הבת שלה כך".

"הייתי איתה בערב הסילבסטר, דיברנו זמן רב, והיא היתה במצב רוח טוב", הוא מספר. "היא דיברה על הסרט שבדיוק סיימה, 'ספארקל', ועל הבת שלה ועל העתיד שלה. היא אמרה שהיא חזרה לעמוד על הרגליים ומוכנה לעבודה".

וויטני יוסטון שחור לבן (צילום: Dave Hogan, GettyImages IL)
בימים יפים יותר | צילום: Dave Hogan, GettyImages IL

למרות הכוונות הטובות, חוקרי המשטרה מצאו בחדר המלון של הזמרת כדורים מסוגים שונים, ביניהם משככי כאבים ונוגדי דיכאון כמו זנקס. מקורות סיפרו ל-TMZ כי לילה לפני מותה, יוסטון בילתה עם חברים בבר במלון עד שעות מאוחרות, וכולם שתו והיו מאוד רעשניים.

מקורב ליוסטון אמר ל- ABCNews.com כי "הדבר היחיד שאי אפשר לעשות הוא להגן על מישהו מעצמו", משפט שמזכיר את האמירה של יוסטון עצמה בראיון לדיאן סוייר ב-2002.

"אף אחד לא מכריח אותי לעשות משהו שאני לא רוצה לעשות", אמרה אז. "השטן הגדול ביותר הוא אני. אני החברה הכי טובה של עצמי והאויבת הכי גרועה שלי".

_OBJ