אוסקר 2009 בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי (צילום: רויטרס)
בראדג'לינה. הסוף? | צילום: רויטרס

הצהובון "אינקוואייר" הרעיד את הביצה העולמית הבוקר כאשר דיווח כי בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי החליטו להיפרד באופן סופי. הצהובון טוען כי למרות שבראדג'לינה נראו מאוהבים מתמיד רק לפני שבוע בפסטיבל קאן, בשקט בשקט הם סוגרים את כל הפינות לקראת הודעה רשמית על פרידה, אותה יוציאו בעזרת אנשי יחסי הציבור שלהם בקרוב.

עד כאן זה נשמע מלחיץ ומדאיג, אבל אסור להתעלם מהעובדה שכרגע עובדת הפרידה פורסמה אך ורק בצהובון ואף אחד מגופי התקשורת האחרים לא פרסמו דבר בעניין. על פי הצהובון, השניים לא יבלו בזמן הקרוב ביחד וישתמשו בתירוץ שפיט מצלם עכשיו שלושה סרטים ברצף באמריקה, בעוד ג'ולי תבלה עם הילדים בצרפת.

הצהובון אף מצטט מקורבים לבני הזוג שטוענים כי ההחלטה על הפרידה הסופית התקבלה דווקא בזמן ששידרו עסקים כרגיל בפסטיבל קאן, בעקבות התקפת קנאה של אנג'לינה בעניין הנשים שמקיפות את בעלה, כולל האקסית המיתולוגית ג'ניפר אניסטון. אנחנו מקווים שהם יחזרו בהם.

 רוצים 10 ספרים במתנה? בחרו את ספר השנה העברי שלכם ואולי תזכו במארז של עשרה מרבי המכר הגדולים של השנה.

ועוד בmakoבידור: קרן פלס התחתנה, קוביץ פרץ יככב בפסטיבל שירי ילדים, התאחדות קבלני השיפוצים זועמת על הריאליטי "הבלוק", אנג'לינה ג'ולי היא הכוכבת הגדולה בעולם, שפרה ניצחה את טופז במדד הטוקבקים, אריק אלפר יככב על שערי עיתונים בארה"ב ומה עושה היום אביב משולם מ"כוכב נולד".