אנג'לינה ג'ולי בטוקסידו (צילום: Chris Jackson, GettyImages IL)
החלמה מהירה | צילום: Chris Jackson, GettyImages IL

לפני עשרה חודשים בדיוק היא חשפה במאמר פרי עטה ל"ניו יורק טיימס" כי עברה כריתה כפולה של שדיה ושחזור, וכעת חושפת אנג'לינה ג'ולי כי בכוונתה לעבור ניתוח נוסף כדי להשלים את התהליך.

בראיון לגיליון הקרוב של "אנטרטיימנט וויקלי" אמרה הכוכבת (38): "יש ניתוח נוסף שאני עדיין צריכה לעבור. אני אתייעץ עם כל האנשים הנפלאים שאיתם אני מדברת כדי שיעזרו לי בשלב הבא"

כזכור, ג'ולי עברה ניתוח אחרי שגילתה כי היא נושאת את הגן BRCA1 שגורם לסרטן השד וסרטן השחלות – ממנו נפטרה גם אימה מרשלין – מה שמחזק את ההשערה כי הניתוח הבא עתיד להיות כריתת שחלות.

עוד ב-mako בידור:

"אני מרגישה מצוין!" אמרה אנג'י בראיון. "אני מאוד שמחה שעשיתי את ההחלטה. היה לי מזל גדול שהיו לי רופאים מצוינים ומזל עוד יותר גדול שההחלמה היתה מוצלחת ושהיו לי פרויקטים כמו הסרט שלי שבהם יכולתי להתמקד".

"אני מרגישה קרובה הרבה יותר לנשים אחרות, ובעיקר לנשים שעברו את אותו הדבר", הוסיפה. "בכל מקום אליו אני הולכת אני נתקלת בנשים ואנחנו מדברות על ענייני בריאות, ענייני נשים, סרטן השד, סרטן השחלות. אני מדברת עם גברים על הבריאות של הבנות והנשים שלהם. מאוד התרגשתי מהתמיכה וטוב הלב של כל כך הרבה אנשים שקראו את מה שכתבתי".

אנג'לינה ג'ולי והבנות (צילום: Grey Wasp/Splash News, Splash news)
שומרת על אופטימיות | צילום: Grey Wasp/Splash News, Splash news

mako בידור בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +