אין תמונה
מרפי. ישלם מזונות

הסתיים המאבק המשפטי בין כוכב הקולנוע אדי מרפי וחברת הספייס גירלס לשעבר מלאני ("סקרי ספייס") בראון, על עתיד בתם המשותפת אנג'ל איריס בת השנה וחצי. על פי האתר RadarOnline ישלם מרפי דמי מזונות בסכום שטרם פורסם, ויקבל זכות לבקר את בתו בקביעות אך לא משמורת משותפת.

כזכור, הקומיקאי המצליח וכוכבת הפופ בדימוס נפגשו בשנת 2006 ונהלו רומן קצרצר, בסיומו גלתה בראון שהיא הרה וטענה שמרפי הוא האב. הנאהבים הפכו יריבים בנפש, אחרי שמרפי טען שהוא אינו משוכנע שהוא אכן האב. מה שהוביל לסדרת השמצות הדדיות שזכו לסיקור תקשורתי נרחב, בסיומו החליטה בראון לתבוע את מרפי ולאלץ אותו להכיר באנג'ל אייריס כבתו (ובאותה הזדמנות לזכות בהכנסה חודשית נאה עד שתגיע לגיל 18).

אחרי שבדיקות DNA שעבר הוכיחו למרפי שהוא אכן אביה של התינוקת, עבר הדיון לפסים תרבותיים יותר. כאמור, אתמול פרסמו דוברים מטעם השניים כי הסתיימו ההליכים המשפטיים לשביעות רצון שני הצדדים.

למרפי לא צפויות בעיות פיננסיות בעקבות ההסדר הטרי. למרות הכישלון המחפיר של סרטו האחרון, "להכיר את דייב", הוא צפוי לככב במהלך השנתיים הקרובות בחמישה סרטים חדשים. ביוני יצא סרטו "Imagine that" בו יגלם, בצירוף מקרים תמוה מול המציאות, יועץ פיננסי בכיר ואב מתנכר השקוע בקריירה שלו עד שהוא מגלה שציוריה של בתו הקטנה מסתירים בתוכם את הפיתרונות לבעיות הכלכליות של החברה בה הוא עובד.

פרויקטים נוספים של מרפי לעתיד הקרוב כוללים את הקומדיה "אלף מילים", בה יגלם אדם המגלה שנותרו לו אלף מילים לומר בטרם ימות, דיבוב דמותו של דונקי החמור ברביעי בסדרת סרטי האנימציה "שרק", גרסה קומית לטרגדיה השייקספירית "רומיאו ויוליה" שתסופר הפעם מנקודת מבטם של הוריהם של צמד הנאהבים, וגרסה חדשה לסרט המדע בדיוני הקלאסי "האיש המתכווץ המופלא".