סקרלט ג'והנסון וגווינת פאלטרו (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
ג'והנסון ופאלטרו. מה עם איזה חיבוק? | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

כשזה מגיע לאגו ההוליוודי, כנראה שגם הכוכבות הכי מתוקות עם התדמית הכי נחמדה עלולות לשלוף ציפורניים ברגע שמישהו מאיים עליהן. במקרה של גווינית' פאלטרו, היתה זאת סקרלט ג'והנסון שהפכה אותה לחתולה שורטת.

נתחיל מהסוף: בשני האחרון נערכה באל.איי. בכורת הסרט החדש "איירון מן 2", המשכון לסרט הקודם בסדרה, בו כיכבה פאלטרו בתפקיד הנשי הראשי לצד רוברט דאוני ג'וניור. שתי הכוכבות של הסרט הגיעו בערך באותו זמן לשטיח האדום, שתיהן לבושות באפור, אך סירבו בתוקף להצטלם יחד.

הפיצוץ בפרמיירה הוא תוצאה של התלהטות היחסים בין השתיים במהלך צילומי הסרט, ולא במובן הטוב של המילה. גורמים בהפקה סיפרו כי פאלטרו בת ה-37 כנראה חשה מאוימת על ידי ג'והנסון הצעירה (25) שפלשה לטריטוריה שלה, וכינתה אותה "חולת תשומת לב". אם זה לא מספיק, פאלטרו הושמטה מכרזת הסרט הסופית (למרות שהיתה אמורה להופיע בה) לטובת דמותה של ג'והנסון. אאוץ'.

שתי הכוכבות, אגב, בחרו בדרכים שונות כדי להגיב על השמועות לסכסוך. סקרלט הקפידה לפרגן לעמיתתה ולהדגיש כי הכל בסדר בין השתיים: "הייתי ברת מזל שגווינית' הייתה לצדי כדי לאזן את כל הטסטוסטרון הזה. זה בהחלט היה סוג של מועדון גברים".

לעומתה, היח"צנים של פאלטרו הגיבו בכלליות לנושא הכרזה ואמרו שהיא "לא כועסת בכלל" על העניין, בלי להתייחס לנושא המריבה בין השתיים.

רוברט דאוני ג'וניור עצמו כבר סיפר לתקשורת על התכנונים לסרט השלישי בסדרה, תוך הנחה ש"איירון מן 2" ישבור קופות כמצופה. אנחנו בעד להוסיף עוד שחקנית לקלחת ולראות מה קורה. אולי את אנג'לינה?

>> אנה ארונוב בלבוש ברזילאי בפרסומת למפעל הפיס