חזרה של מייקל ג'קסון (צילום: חדשות 2)
ג'קסון. זריקה אחת יותר מידי | צילום: חדשות 2

מייקל ג'קסון נרצח כתוצאה מהזרקת מנה קטלנית של משכך כאבים מסוג דיפריוואן, כך טוען טרי הארווי, מקורב לאב המשפחה ג'ו ג'קסון. הארווי מסר למגזין news of the world כי על פי נתוני נתיחת הגופה שנמסרו למשפחה עולה כי מייקל נרצח בעקבות הזרקה בכוונה תחילה של מנת יתר מהתרופה.

"ממצאי נתיחת הגופה מראים כי מייקל מת כתוצאה ממנת יתר של דיפריוואן וכמות גדולה של כדורים שנמצאו בקיבה שלו", אומר הארווי, "היו לו סימני דקירות של מחטים על הצוואר ובכל הגוף. זה כמו רצח מדרגה שנייה והיו מעורבים בזה יותר מאדם אחד".

דבריו של הארווי מתיישבים עם התבטאויות דומות מצד המשפחה בימים האחרונים. הראשונה הייתה אחותו לה טויה, שאמרה כי ג'קסון נרצח על ידי אנשים שמעוניינים בכספו: "מייקל היה שווה למעלה ממיליארד דולר ותמיד היו אנשים חמדנים סביבו", טענה.

כמה ימים לאחר מכן היה זה אביה ג'ו ג'קסון שרמז כי בנו לא מת מוות טבעי. "היו סימני דקירה על הצוואר והזרועות של הגופה והפרטים מתבררים בימים אלה", אמר בשבוע שעבר בראיון לרשת ABC, "לא מומלץ להרחיב את הדיבורים בנדון כדי לא לפגוע בהתקדמות החקירה".

כפי דווח לפני כמה ימים, משטרת לוס אנג'לס מתייחסת לתיק ג'קסון כתיק רצח לכל דבר וחוקרת מי הרופא, מבין שלל רופאיו של ג'קסון, שנתן לו את "זריקת המוות". החשוד המרכזי לפי שעה הוא רופאו האישי ד"ר קונרד מורי, האדם האחרון שראה אותו בחיים.

אחד החשדות המרכזיים מצד המשפחה הוא כי חברת AEG, שהייתה אמורה להפיק את מופעי הקאמבק של ג'קסון בלונדון, קשורה גם היא למוות המסתורי. "זה לא סוד שחברת AEG שילמה לרופאים שלו", מוסיף הארווי, "המשפחה לא תנוח עד שתגלה מה הביא למותו של מייקל".

עוד ב-mako בידור: מה יהיה ב"הישרדות 3"; ליאו מצהיר שהוא רווק; דודו טופז דורש פיצוי מערוץ 10; משי חוג'ה טוענת שהיא הרבה יותר מעוד מתמודדת ב"פרויקט מסלול": "יש לי כישורי הנחיה"; וקליפ השריפה של מייקל ג'קסון נחשף לעולם

רוצים לזכות בחופשה זוגית? שלחו לנו תמונה של הדבר שאתם לא יכולים בלעדיו ותתחילו לארוז מזוודה.

ומה עם כרטיסים לסרט "סיפור גדול"? ענו על 2 שאלות ואולי תזכו בזוג כרטיסים לסרט החדש בכיכובם של איציק כהן ודביר בנדק.