מייקל דאגלס נאבק על חייו
קשה לצפייה. דאגלס במצבו הנוכחי
מייקל דאגלס מנסה לשמור על אורך חיים "נורמלי", על אף שהוא נלחם בכל כוחו בגידול סרטני ממאיר, שהתגלה לפני מספר חודשים בגרונו. הוא נצפה השבוע בניו יורק, כשהוא מלווה את ביתו לבית הספר, וכפי שאתם יכולים לראות בעצמכם, התמונות הקשות מדברות בעד עצמן.

בסוף שבוע שעבר טסה אשתו, השחקנית קתרין זיטה ג'ונס, לצפות במשחקי אליפות הגולף השנתיים באנגליה, והשאירה אותו לשמור על ילדיהם המשותפים: קריס בת ה-7 ודילן בן ה-10.

מייקל דאגלס נאבק על חייו
הו מייקל, איך נפלו גיבורים
ג'ונס הצהירה לתקשורת: "מייקל כרגע במצב בסדר גמור יחסית לנסיבות. הוא לא יכול היה להצטרף אליי מאחר והוא באמצע טיפולים". לא עבר יום וקתרין נטשה בפתאומיות את המשחקים, ועלתה על מטוס חזרה לניו יורק. התקשורת העולמית סבורה שהכוכבת כנראה דווחה על הידרדרות במצבו.

בפסטיבל הסרטים בציריך שבשוויצריה עשו לדאגלס כבוד והעניקו לו את פרס ה"גולדן אייקון" על מפעל חיים. דאגלס, כמובן, לא נכח באירוע ואת הפרס אסף בשמו חברו הקרוב, השחקן והבמאי דני דה-ויטו. הוא שיתף את הקהל באולם: "מייקל כל כך חזק ומצבו משתפר עם כל סרט חדש שהוא עושה, בגלל זה אני כל הזמן אומר לו להמשיך ולצלם עוד ועוד סרטים". כל מה שנותר זה לאחל לו רפואה שלמה והחלמה מהירה.

אין תמונה
דאגלס רק לפני חצי שנה. קשה לעכל

 >> גם ספי ריבלין נלחם בסרטן גרון כבר 4 שנים