דמי לובאטו אולי סיפקה לא מעט כותרות שליליות בחייה, אבל כשהיא באה חיובית ומעצימה אנחנו אוהבים במיוחד. הזמרת הצטרפה לשורה של נשים מפורסמות שחושפות בגאווה את גופן הלא מרוטש. בפוסט מרגש שהעלתה לובאטו היא הסבירה שבעבר התמונות שלה בביקני היו עוברות עריכה, והיום נמאס לה להתבייש בגוף שלה.

"הפחד הכי גדול שלי זה תמונה בביקיני בלי עריכה", שיתפה באומץ הזמרת את מעל ל-70 מיליון העוקבים שלה. "ונחשו מה? זה צלוליטיס! נמאס לי להתבייש בגוף שלי, לערוך אותו (כן, התמונות שלי בביקיני נערכו, ואני שונאת שעשיתי את זה) כדי שאחרים יחשבו שאני מודל היופי שלהם, אבל זאת לא אני. זה מה שקיבלתי".

View this post on Instagram

This is my biggest fear. A photo of me in a bikini unedited. And guess what, it’s CELLULIT!!!! I’m just literally sooooo tired of being ashamed of my body, editing it (yes the other bikini pics were edited - and I hate that I did that but it’s the truth) so that others think I’m THEIR idea of what beautiful is, but it’s just not me. This is what I got. I want this new chapter in my life to be about being authentic to who I am rather than trying to meet someone else’s standards. So here’s me, unashamed, unafraid and proud to own a body that has fought through so much and will continue to amaze me when I hopefully give birth one day. It’s such a great feeling to be back in tv/film while not stressing myself with a strenuous workout schedule before 14 hour days, or depriving myself from a real birthday cake rather than opting for watermelon & whip cream with candles because I was terrified of REAL cake and was miserable on some crazy diet shit. Anyway, here’s me, RAW, REAL! And I love me. And you should love you too! Now back to the studio.. I’m working on an anthem.. ‍♀️ also. Just so everyone’s clear.. I’m not stoked on my appearance BUT I am appreciative of it and sometimes that’s the best I can do. I hope to inspire someone to appreciate their body today too. #nationalcelulliteday #celluLIT

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) onלובאטו הסבירה כי היא רוצה שהפרק החדש בחיים שלה יהיה אותנטי למי שהיא באמת, היא לא מעוניינת לעמוד בסטנדרטים של אנשים אחרים. "אני גאה בגוף שלי שנלחם כל כך הרבה, וימשיך להדהים אותי גם כשאהיה בהריון בתקווה יום אחד".

"זאת הרגשה מעולה לחזור לטלוויזיה ולסרטים מבלי להלחיץ את עצמי עם לו"ז אימונים מאומץ של 14 שעות ביום", כתבה הזמרת, "או לוותר על עוגת יום הולדת אמתית וטובה ולבחור במקום באבטיח עם קצפת ונרות בגלל איזו דיאטה משוגעת".

היא הבהירה כי היא לא מטורפת על ההופעה שלה, היא מעריכה את המראה שלה ולפעמים זה הכי טוב שהיא יכולה לעשות. "אני מקווה שהצלחתי לגרום למישהו לאהוב את הגוף שלו גם היום", סיימה לובאטו את הפוסט המרגש. מה שבטוח שהיא הצליחה לגרום לנו לאוהב אותה עוד קצת, גם היום.