סוזן בויל ללא חזייה (צילום: the sun)
איפה החזייה? | צילום: the sun

הכוכבת העולה, סוזן בוייל, הביאה לעולם "הצצה" נוספת לכישרון הכבר לא כל כך חבוי שלה.

בתמונות המתפרסמות היום בסאן הבריטי, נראית הבתולה הקדושה בחולצה ורודה ומכופתרת בעת שיצאה מביתה שבבלקבורן. מה שמפתיע בתמונה זה דווקא מה שחסר בה: חזייה. התמונות הקשות חשפו את העובדה המטרידה: הכוכבת החדשה שכחה לכסות את שדיה.

מסתבר כי הסקוטית סובלת משיכחה בכל מה שקשור לבגדיה. רק לפני מספר ימים נתפסה בויל יוצאת מביתה כאשר רוכסן מכנסיה פתוח לרווחה. כמה ימים קודם לכן ביטנה של הכוכבת נחשפה לעולם כולו בעת שלבשה חולצה במידה לא מתאימה. אולי כדאי שתתחיל להתרגל לעובדה שיש מסביבה מצלמות שקולטות ה-כ-ל.

לא קל להיות כוכב

סוזן בויל כוכבת ריאליטי בריטי (צילום: חדשות 2)
הלוק החדש של בויל | צילום: חדשות 2

מאז שעלתה לתודעה העולמית בויל ניסתה לעשות לעצמה מייק-אובר. היא צבעה וסירקה את שיערה, עשתה גבות וקנתה בגדים חדשים. למרות כל נסיונותיה, כשהיא הופיעה שלשום בתכנית האירוח של אופרה ווינפרי, המפיקים נאלצו להוסיף כתוביות בזמן שדיברה בכדי שהצופים האמריקאים יוכלו להבין מה היא אומרת. מסתבר שאפשר להוציא את האישה מסקוטלנד, אבל אי אפשר להוציא את סקוטלנד מהאישה.

חזרה לסקוטלנד: התוכנית Britains Got Talent, שבה בויל התגלתה לעולם, אסרה עליה להופיה במועדון הקריוקי שבו היא נוהגת לבלות מכיוון שהם חוששים כי אנשים יצלמו אותה מופיעה וינסו למכור את קטעי הווידאו במטרה להרוויח כסף. מנהל המועדון מעדכן כי בויל עדיין מגיעה למקום בכדי לצפות בזמרים אחרים.

אבל לצערה, הצרות לא נגמרות בקריוקי. מאז הופעתה ההיסטורית הראשונה, הטלפון בביתה לא מפסיק לצלצל. כדי לנסות לעזור לה, התוכנית הביאה לסקוטית טלפון סלולרי עם מספר חדש שרק מקורביה מכירים. אך מסתבר שבויל לא רק חסרת ניסיון באהבה, אלא גם באלקטרוניקה. מקורב לזמרת חשף כי בויל לא יודעת איך להשתמש במכשיר החדש.

סוזן בויל עם רוכסן פתוח (צילום: the sun)
וגם החנות פתוחה | צילום: the sun