הנה נתון שיכניס אתכם לשוק – התמונה מימין והתמונה משמאל צולמו בהפרש של עשור זו מזו. אלישיה סילברסטון לא ממש השתנתה בין 2003 ו-2013 ויתרה על כך – היא עדיין נראית בדיוק כמו שנראתה כשגילמה את שר ב"קלולס" לפני 19 שנים. אולי היא תגלה לנו את הסוד שלה? As if.

אלישיה סילברסטון (צילום: Mark Davis, GettyImages IL)
נערת העטלף לא סתם נשארת צעירה | צילום: Mark Davis, GettyImages IL

לא מזמן היא הביאה לעולם ילד נוסף בגיל 44, אבל גוון סטפני ממשיכה להראות לכולנו שגיל הוא רק מספר. ככה היא נראית היום, וכך נראתה ב-2001 לפני שלוש לידות: אותו שיער בגוון פלטינה, אותן גבות כהות, אותו עור חלק ואותו ליפסטיק אדום. אם אלה הגנים שהיא מורידה לילדים שלה, רצוי בהחלט שתמשיך להתרבות.

גוון סטפני (צילום: Vince Bucci, GettyImages IL)
רק הסטייל השתנה | צילום: Vince Bucci, GettyImages IL

לא ייאמן שחלפו יותר מ-14 שנים מאז שפרץ בן אפלק לחיינו עם "סיפורו של וויל האנטינג", אבל אם נשכח לרגע את המראה המדובלל שלו ב"ארגו" (שנועד לפצות על העובדה שליהק את עצמו לתפקיד היספני נמוך ומשופם), אין ספק שבאטמן החדש לא ממש השתנה מאז. אולי, בניגוד לברוס ויין, לו באמת יש כוחות על?

בן אפלק (צילום: Mark Davis, GettyImages IL)
לדעתנו הסוד בחיי המשפחה המאושרים | צילום: Mark Davis, GettyImages IL

אחרי שכיכבה בעירום על שער ה"רולינג סטון" והשתתפה בסרטון עם ג'ו ביידן בארוחת העיתונאים בבית הלבן, ג'וליה לואי-דרייפוס הוכיחה ללא ספק שהיא השאירה מאחור את איליין בניס מ"סיינפלד". התמונות הללו, לעומת זאת, מוכיחות שהיא עדיין נראית אותו הדבר 13 שנה אחרי – מינוס הפריזורה הניינטיזית, כמובן.

ג'וליה לואי-דרייפוס (צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL)
לא סתם אומרים שסיינפלד על זמנית | צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL

דיוויד דוכובני מגלם ב"קליפורניקיישן" סופר בגיל העמידה שלא ממש מתנהג לגילו, ואי אפשר להאשים אותו – הבחור נראה בדיוק כפי שנראה כשכיכב ב"תיקים באפילה" לפני 14 שנה. ואם זו לא תעלומה עבור הסוכנים מאלדר וסקאלי, אנחנו לא יודעים מה כן. האמת נמצאת אי שם, כנראה בתוך מזרק הבוטוקס.

דיוויד דוקובני (צילום: Jason Kempin, GettyImages IL)
הטבע או הרופא? | צילום: Jason Kempin, GettyImages IL

הוא כיכב ב"ראיון עם הערפד", אבל אין ספק שהתמונות הללו מוכיחות הוא שטום קרוז הוא ערפד אמיתי. לא מאמינים לנו? התמונה מימין צולמה לפני 21 (!!!) שנים, בימים שטום היה נשוי לניקול קידמן – שבעצמה נראית היום כמו כרית סיליקון עם תוספות שיער. סמכו עלינו, איפה שהוא בעליית הגג יש תמונה שלו שמזדקנת.

טום קרוז (צילום: Patrick Riviere, GettyImages IL)
עדיין מסוגל לקפוץ על ספות | צילום: Patrick Riviere, GettyImages IL

כל מי שתהה מה מצא אשטון קוצ'ר בדמי מור, שהיתה מבוגרת ממנו ב-16 שנים כשנישאו, מוזמן לתהות מה למעשה עשתה מור – אחת הנשים היפות בעולם גם בגיל 51 – עם כוכב הסיטקומים הצעיר. אולי מה שהיה להם במשותף הוא היכולת לשמור על המראה שלהם גם אחרי עשור וחצי  שנים עם עזרה מאי אילו מטפלים קוסמטיים. כך או כך, ברור לנו לגמרי איך הקוגרית הלוהטת ממשיכה להפיל ברשתה בחורים צעירים.

דמי מור (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
הבעות פנים אגב נעלמו עם השנים | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

הוא אחד השחקנים המרוויחים בעולם, בעיקר בגלל כמה בחירות כלכליות ושיקולים הפקתיים חשובים – אבל גם בזכות המראה הנערי שלו שלא השתנה מאז 1999. וויל סמית' אולי לא גר כבר בבל אייר, אבל הוא עדיין יושב על כס הנסיך המדליק גם בגיל 45 – ונראה אתכם מנסים להזיז אותו משם.

וויל סמית' (צילום: Brenda Chase, GettyImages IL)
ווילד ווילד סמית' | צילום: Brenda Chase, GettyImages IL

אחרי שצלחה את תספורת "רייצ'ל" הבלתי נשכחת, ג'ניפר אניסטון פחות או יותר הפכה לכוכבת שאנחנו מכירים היום. למען האמת, היא אפילו השתבחה ב-14 השנים שחלפו מאז שצולמה התמונה הישנה שלה. לנו יש תחושה שהיא לא נתנה לחברתה הטובה מימי "חברים", קורטני קוקס, את הטלפון של המנתח הפלסטי שלה.

ג'ניפר אניסטון (צילום: Michael Buckner, GettyImages IL)
פוראבר יאנג | צילום: Michael Buckner, GettyImages IL

בסדרת סרטי "אקס מן", האלי ברי מגלמת את המוטאנטית סופה ששולטת במזג האוויר. בחיים האמיתיים, יש לה כוח על משלה: היכולת להיראות בת שלושים גג בגיל 47. כן, 12 שנים ושתי לידות מפרידות בין שתי התמונות הללו, מה שמסביר למה הגברים בחייה של ברי כל כך להוטים להיאבק עליה.

האלי ברי (צילום: Jesse Grant, GettyImages IL)
מה את לוקחת? | צילום: Jesse Grant, GettyImages IL

ב-1999 מריל סטריפ כבר היתה כוכבת קולנוע בת 50 עם שני אוסקרים בכיס. בחמש עשרה השנים שחלפו מאז היא הספיקה לקטוף עוד אוסקר ולעשות עוד כמה סרטים חשובים ובלתי נשכחים, אבל גברת הברזל של מסך הכסף לא השתנתה כמעט. אולי היא שחקנית כל כך טובה, עד שהיא פשוט מצליחה לשחק מישהי שצעירה בהרבה משנותיה?

מריל סטריפ (צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL)
מושא לקנאה | צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL

והנה החידה השבועית לילד: לפניכם שתי תמונות של סלמה הייק – באחת מהן היא בת 35 ובשנייה היא בת 46. ילדים, מצאו מי היא מי ועזרו לנו לגלות איך לעזאזל שומרת הייק על החיוך המתוח והשיער השופע כל השנים הללו? בין הפותרים נכונה תוגרל פנלופה קרוז.

סלמה הייק (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
לטינה לוהטת | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

קייט בלאנשט פרצה בסרט "אליזבת" ב-1998, ושנה לאחר מכן התמודדה וזכתה בגלובוס הזהב על תפקידה. 15 שנים קדימה, היא כבר מחזיקה בשני אוסקרים ובתואר אחת המתלבשות הטובות ביותר על השטיח האדום – ומה הפלא, כשכל מה שהשתנה באותן שנים הוא רק השביל בשיער שלה.

קייט בלאנשט (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
ייקח לנו כמה שניות להרים את הלסת | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

בת כמה נראית לכם נעמי קמפבל? בטח לא בת 43, שזה גילה האמיתי. לא פלא, כי גם כשהיתה בת שלושים – כאן בתמונה הימנית – היא עדיין נראתה בת עשרים פלוס. אז מה השתנה אצלה בשלוש עשרה השנים שחלפו מאז? כמה טלפונים סלולריים הומצאו ונזרקו על עוזרות אישיות. מה עדיף, טלפון חוגה?

נעמי קמפבל (צילום: Ben A. Pruchnie, GettyImages IL)
דווקא חשבנו שעצבים עושים קמטים | צילום: Ben A. Pruchnie, GettyImages IL

והנה עוד מלאכית שוקולדית של "ויקטוריה'ס סיקרט" שלא ממש השתנתה ב-17 השנים האחרונות – טיירה בנקס. אז נכון שבמהלך הזמן הזה היא הספיקה לפרוש מדוגמנות, לעשות קופה ב"הטופ מודל הבאה", להשמין, לרזות ולחזור לדגמן – אבל המצח הגבוה, השפתיים המלאות והחיוך בעיניים נשארו בדיוק כפי שהיו.

טיירה בנקס (צילום: Brenda Chase, GettyImages IL)
זה בא עם הטייטל סופר מודל | צילום: Brenda Chase, GettyImages IL