ב-1980, כשקייט הדסון היתה בת שמונה חודשים בלבד, הוריה גולדי הון וביל הדסון התגרשו. שלוש שנים מאוחר יותר הכירה אימה את קורט ראסל והוא עבר להתגורר עם הון וילדיה. עבור קייט, ראסל היה תמיד אביה וכך התייחסה אליו.

טיימליין קייט הדסון
מתוקה בטירוף

 

שנים מאוחר יותר פרסם הדסון ספר חושפני ובו טען שהון בגדה בו לא פעם ואף רמז כי ייתכן שהוא לא אביה האמיתי של קייט – אלא וורן בייטי. "היא מתראיינת בכל פעם שסרט חדש שלה יוצא, וגם קייט עושה זאת עכשיו, והן מציגות את הסיפור הזה לעולם כאילו אני נטשתי את המשפחה, ואיך קורט, בן הזוג שלה, הוא הגבר ה'יחיד' בחייהן", אמר.

טיימליין קייט הדסון
עם אביה הביולוגי

כבת לשני הורים שחקנים, היה זה אך מובן שגם הדסון תפצח בקריירת משחק. שנתיים אחרי התפקיד הראשון שלה ב"שולחן לחמישה" ב-1996, קייט מקבלת תפקיד ראשי בסרט לא ממש מוכר – "Ricochet River", שיוצא לאקרנים רק ב-2001.

טיימליין קייט הדסון
שחקי אותה מותק

אין תמונה
תפקיד ראשון על המסך

ב-1998 היא פוגשת לראשונה את כריס רובינסון מלהקת "בלק קרואוז" במסיבת הלואין, הוא היה מבוגר ממנה ב-12 שנים, מה שאולי הסביר מדוע לקח להם זמן רב להתחיל לצאת ובסופו של דבר גם להינשא.

טיימליין קייט הדסון
אתה בא לפה הרבה? | צילום: George De Sota, GettyImages IL

שנה לאחר מכן, הקריירה הקולנועית של הדסון מתחילה להמריא והיא מככבת בסרט "200 סיגריות" לצד כריסטינה ריצ'י והאחים אפלק, שגם מככבים לצידה בסרט "Desert Blue".

טיימליין קייט הדסון
1999. לא נחה לרגע | צילום: Brenda Chase, GettyImages IL

הדסון ורובינסון נפגשים שוב בניו יורק במאי 2000, וארבעה ימים אחרי הדייט הראשון היא עוברת לגור איתו בדירתו שבניו יורק. למרות שהיא נצפית זמן מה מאוחר יותר עם טבעת אירוסין, היא מכחישה שהשניים מתכננים חתונה. בדצמבר השניים נישאים בטקס אינטימי מול 70 מוזמנים ושאמאן אינדיאני.

טיימליין קייט הדסון
2000. I DO | צילום: Getty Images, GettyImages IL

באותה שנה מככבת הדסון ב"כמעט מפורסמים" של קמרון קרואו בתור גרופית צעירה שנוסעת עם להקת רוק בשנות השמונים – אחד התפקידים המשמעותיים ביותר של הכוכבת הצעירה, שמקבלת עליו ב2001 מועמדות לאוסקר ואת פרס גלובוס הזהב.

אין תמונה
2000. כבר אוהבים את הסרט

טיימליין קייט הדסון
2001. כנראה שאנחנו לא היחידים | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

אחרי כמה דרמות, הדסון מקבלת ב-2002 תפקיד ראשי בקומדיה הרומנטית "איך להיפטר מבחור בעשרה ימים" לצידו של מת'יו מקונוהיי, שגם מכיר את משפחתה ומתקרב אליהם מאוד. הסרט יוצא לאקרנים וגורף יותר ממאה מיליון דולר בקופות.

אין תמונה
2002. הקלאסיקה של סרטי הבנות

אחרי יציאת סרטה הבא, "אלכס ואמה" ב-2003, הדסון מבשרת לעולם כי היא ורובינסון מצפים לילד ראשון. בקיץ יוצאת הדסון ההריונית לסיבוב ההופעות הראשון של רובינסון כסולן, בדומה לדמותה מהסרט "כמעט מפורסמים".

אין תמונה
2003. יש לי דודא למלפפון חמוץ

טיימליין קייט הדסון
2003. ואובססיה לשיזוף ככל הנראה | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

בינואר 2004 נולד בנה הבכור ריידר ראסל רובינסון, שנקרא כך על שם שירו של כריס, "Ride" – שיר שגרם לו תמיד לבעוט ולזוז בבטנה של אימו כשאביו ביצע אותו בהופעות.

הדסון משילה מהר מאוד את המשקל מההריון ומציתה שמועות על אנורקסיה. ב-2005 היא מגישה תביעה נגד חמישה צהובונים שטוענים כי היא עושה דיאטה קיצונית כדי להיפטר מהקילוגרמים, וב-2006 היא זוכה במשפט נגד "נשיונל אנקוויירר", שפרסם כי אימה גולדי ביקשה שתאכל יותר. "לא היתה לי ברירה אלא לפרסם את האמת", הסבירה הדסון בראיון לאחר המשפט.

טיימליין קייט הדסון
2005. למי קראתם אנורקסית? | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

ב-2006 מככבת הדסון בקומדיה רומנטית נוספת – "אני, אתה והוא" לצידו של אוון ווילסון בזמן שבעלה רובינסון יוצר לסיבוב הופעות של חודשיים וחצי עם להקתו. שלא במפתיע, השניים מודיעים על פרידה באוגוסט אחרי 6 שנות נישואין – במקביל לדיווחים על רומן בינה ובין ווילסון, שמצולמים יחד בחופשה עם בנה ריידר בהוואי בספטמבר.

טיימליין קייט הדסון
2006. מה, מרגישים את הכימיה? | צילום: Evan Agostini, GettyImages IL

טיימליין קייט הדסון
2006. האמת שאנחנו יפים ביחד | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

ווילסון והדסון מופיעים יחד בפומבי בפברואר 2007, בהקרנה פרטית של סרטו של מקונוהיי "כולנו מרשל" באוסטרליה. אבל זמן קצר לאחר מכן הם נפרדים, וכמה חודשים מאוחר יותר הדסון כבר מתרפקת על חבר חדש – השחקן דקס שפרד (שלימים הפך לבעלה של קריסטן בל). באוגוסט הסתבר כי ווילסון ניסה לשים קץ לחייו.

טיימליין קייט הדסון
2007. אם את עוזבת אני מתאבד! | צילום: Jed Jacobsohn, GettyImages IL

הדסון ומקונוהיי חוזרים לשתף פעולה ב-2008 בקומדיה "המירוץ לזהב", שהופך גם הוא לשובר קופות עם הכנסות מרשימות בשבוע הראשון שלו. באותה שנה היא זוכה בכבוד נוסף כשהמגזין "פיפל" מכתיר אותה לאישה היפה ביותר בעולם.

טיימליין קייט הדסון
2008. אנחנו צמד טוב על המסך | צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL

טיימליין קייט הדסון
2008. פששש יפה לך | צילום: PEOPLE

רצף הרומנים של הדסון ממשיך אחרי הפרידה מווילסון ומשפרד, כשהיא עוברת לריבאונד עם רוכב האופניים עטור הפרסים לאנס ארמסטרונג. הם שורדים יחד את הקיץ ואפילו מתנשקים בקאן, אבל הרומן שלהם מסתיים זמן קצר לאחר מכן.

ב-2009 מככבת הדסון בשני סרטים שונים בתכלית – הקומדיה הרומנטית "מלחמת הכלות" עם אן התאוויי, והמחזמר הקולנועי "Nine" לצידן של ניקול קידמן, פנלופה קרוז ופרגי.

אין תמונה
2009. גם יפה וגם יודעת לזוז

אין תמונה
2009. עוד צ'יק מובי

גם חיי האהבה שלה לא נחים: אחרי קאמבק קצרצר לווילסון ופרידה נוספת, קייט מתחילה לצאת עם כוכב הבייסבול אלכס רודריגז, שיצא גם עם מדונה ולימים גם עם קמרון דיאז. הרומן המתוקשר שלהם נמשך כמה חודשים אך מסתיים עד סוף השנה.

טיימליין קייט הדסון
2009. ת'אמת מי יותר שווה- אני או קמרון? | צילום: Kevork Djansezian, GettyImages IL

אבל האהבה האמיתית מגיעה ב-2010, כשהדסון פוגשת את סולן ה"מיוז" מת'יו בלאמי. השניים מתחילים לצאת ובערב השנה החדשה מבשרים לעולם כי הם מצפים לילד יחד, אח קטן לריידר בן השבע.

טיימליין קייט הדסון
2010. נראה לי שמצאתי את האחד | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

טיימליין קייט הדסון
2010. חייבת ממנו ילד

הדסון ההריונית מצעידה את הבטן שלה על שטיחים אדומים ב-2011 ובאפריל אותה שנה היא מבשרת בראיון ל"טודיי" כי היא ובלאמי מתכוונים להינשא. למרות שהדסון רמזה כי היא מצפה לבת - ביולי נולד בנה השני, בינגהאם הון.

טיימליין קייט הדסון
2011. עבדתי עליכם! | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

טיימליין קייט הדסון
2011. אבל הטבעת לגמרי אמיתית | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

ב-2012 עברה הדסון לטלוויזיה והופיעה בחמישה פרקים בעונה הרביעית של הסדרה המוזיקלית "Glee", בתפקיד מורה לריקוד באקדמיה לאמנויות בה לומדת דמותה של ליה מישל.

אין תמונה
2012. שקסי!

שנה לאחר מכן מצטלמת הדסון בעירום לשער של "גלאמור" וחושפת גזרה חטובה אחרי שתי לידות. "היו לי חברים ששיקרו לי, היו לי חברים שעשו דברים מאחורי גבי, היו כאלה שגנבו ממני – וזה עדיין לא עוצר אותי מלבטוח באנשים", אמרה למגזין.

טיימליין קייט הדסון
ככה נראים אחרי שני 2013. הריונות? | צילום: GLAMOUR

חתונה עם בלאמי עדיין לא נראית באופק, מה שעורר לאחרונה שמועות על פרידה של השניים – ללא אישור רשמי, כמובן. אחרי אינספור סיפורי אהבה, רומנים לוהטים ונישואין שכשלו – אפשר בהחלט להבין למה הדסון לוקחת את הזמן.

טיימליין קייט הדסון
2013. מבסוטה על החיים

טיימליין קייט הדסון
2013. צרות בגן עדן? | צילום: Pascal Le Segretain, GettyImages IL