תאריך הלידה של קיילי קרוב משחשבנו

הכינו את המקלטים: ידיעה באתר "פיפל" גורסת שתאריך הלידה המשוער של קיילי ג'נר קרוב משחשבנו. קשה אמנם לקבל מידע מדויק על ההריון של ג'נר כיוון שהיא עדיין מכחישה אותו ומסרבת להיראות בפומבי, אבל על פי הדיווח, יום הלידה קרב ובא.

A post shared by k y l i e j e e n e r  (@kyliieejeneer) on

ג'נר צפויה ללדת בשבועות הקרובים, וטפו-טפו, אם הכל ילך חלק, היא צפויה לחבוק בת לפני סוף החודש. אמאל'ה, תרתי משמע. האם מישהו מהמשפחה יאשר בכלל את הלידה הצפויה לפני שתקרה? נחכה ונראה.

קנדל עקצה את סקוט וסופיה

הרבה אנשים הרימו גבה או שתיים כששמעו שסקוט דיסיק וסופיה ריצ'י במערכת יחסים, ועוד מערכת יחסים רצינית. ומתברר שההלם לא פסח גם על הסוג-של-משפחה של דיסיק. קנדל ג'נר הגיבה השבוע לתמונה משותפת של סקוט, סופיה וילדיו של סקוט במשפט הבא: "או... סקוט והילדים שלו". זה מצחיק, כי דיסיק מבוגר מריצ'י ב-15 שנים, ומצחיק עוד יותר כשזה מגיע מכיוונה של ג'נר, שמבוגרת מריצ'י ב-3 שנים.

סטאר טראש (צילום: SplashNews)
לא התחברה - התגובה של קנדל ג'נר | צילום: SplashNews

טרוי סיון נתפס ברגע לא נעים

טרוי סיון קיבל זר פרחים ממעריץ. הוא התחבק עם המעריץ וחייך יפה לתמונה – והופ, זרק את זר הפרחים לפח האשפה. חבל רק שצלמי פפראצי עדיין הסתובבו באזור ותיעדו גם את הפעולה המשפילה. המעריץ המסכן זכה לראות את המתנה שלו מושלכת לפח באתרי הרכילות.

ג'יימי פוקס וקייטי הולמס יצאו לאור

אחרי מאה שנה בערך של דייטינג בסתר, ג'יימי פוקס וקייטי הולמס החלו להוציא את מערכת היחסים ביניהם אט-אט אל האור. הם הגיעו יחד לאחת המסיבות שנערכו לרגל טקס הגראמי בתחילת השבוע, ונראו הכי מתוקים ביחד:

A post shared by G.K. Smyth (@_itsgus_) on

על פי השמועות, פוקס והולמס החביאו עד כה את הזוגיות שלהם משום שהולמס היתה מחויבת בחוזה לכנסיה הסיינטולוגית. כזכור, הולמס התחתנה עם הסיינטולוג הידוע טום קרוז, התגרשה ממנו במהרה ולקחה את בתם המשותפת, סורי, לחיות הכי רחוק שאפשר מהאקס. השמועות בהוליווד גורסות שכדי "לצאת" מהנישואים, קייטי חתמה על חוזה שאוסר עליה להיראות בציבור עם בן זוג חדש במשך תקופה ארוכה.

וול, כנראה שהתקופה הזו הגיעה לקצה ואפשר להגיד סוף-סוף שלום באופן רשמי לפאוור-קאפל החדש – ג'יימי וקייטי.

למה ביבר וסלינה הבריזו מטקס הגראמי?

מה משותף לסלינה גומז וג'סטין ביבר, מעבר לעובדה שהם זוג שבא לנו ברע? שניהם זמרים, כמובן. זאת אומרת, לפחות בחלק מהזמן. רבים ציפו לראות את השניים בהופעה זוגית על השטיח האדום של טקס הגראמי, אבל ביבר וגומז לא טרחו אפילו לעשות אטנדינג בפייסבוק – ופשוט הבריזו.

סטאר טראש (צילום: SplashNews)
אולי פשוט היו להם תוכניות - ביבר וגומז | צילום: SplashNews

כעת מתברר שהשניים, שמסרו תירוצים שונים ומשונים בנוגע להברזה שלהם, החליטו להיעדר כדי לא לפגוש פנים אל פנים את דה וויקנד. גומז ניהלה מערכת יחסים של מספר חודשים עם דה וויקנד בשנה החולפת, וכיוון שהיה מועמד במספר קטגוריות בטקס, ג'סטין וסלינה החליטו למנוע מראש את הדרמה ולא לבוא.

כריסטינה אגילרה לא הסכימה ללכת

כריסטינה אגילה יצאה השבוע לסיבוב מועדונים, כי זה דבר שהיא עדיין עושה. אגילרה עברה בין שני מועדוני לילה מוכרים במערב הוליווד, אבל סירבה ללכת ודרשה שיסיעו אותה מקלאב לקלאב. הקאץ': המרחק בין שני המועדונים עומד על 80 מטרים בלבד.

סטאר טראש (צילום: אינסטגרם, GettyImages)
שאני אלך? - כריסטינה אגילרה | צילום: אינסטגרם, GettyImages

אנחנו לא יודעים אם הבחירה לנסוע 80 מטרים שלמים נובעת מעצלות, שכרות או סתם גינוני דיווה אבל אנחנו מזדהים מאוד, ומייחלים כבר ליום שמישהו יסיע אותנו לקומה הראשונה בבניין שאנחנו גרים בו.

מייגן מרקל תעשה צעד לא שגרתי בחתונה

מייגן מרקל ממשיכה לטלטל מהיסודות את מוסד המלוכה המיושן של אנגליה. השבוע התפרסם שמרקל תעשה את הדבר הנורא ביותר שאישה יכולה לעשות לבן זוגה ותדבר מול קהל. אנחנו יודעים, גם אנחנו בהלם. מרקל תישא נאומון תודה באירוע קבלת הפנים שאחרי טקס החתונה עם הארי, דבר שאפילו הדוכסית המרדנית קייט מידלטון לא העזה לעשות.

סטאר טראש (צילום: WPA Pool, GettyImages)
שוברת שתיקה - מייגן מרקל והנסיך הארי | צילום: WPA Pool, GettyImages

התפריט המטורף של קורטני קרדשיאן

שאלוהים יעזור, כמה מתיש זה להיות קורטני קרדשיאן. קורט פרסמה השבוע את התפריט היומי שלה, ובאמת שמדובר בטירלול מטורלל, שמתחיל עוד הרבה לפני ארוחת הבוקר, עם כמוסות של תוספי קולגן ומים עם חומץ תפוחים. עדיין לפני ארוחת הבוקר: שוט של שייק פרוביוטי ופודינג שעשוי מאבוקדו, אצות, אבקת חלבון על בסיס ציר של עצמות (!) ושמן MCT.

סטאר טראש (צילום: אינסטגרם, GettyImages)
התשת - קורטני קרדשיאן | צילום: אינסטגרם, GettyImages

התעייפתם? כי אנחנו כבר בשלב של השנ"צ, אבל קורטני עדיין מתעוררת. לארוחת הבוקר (אחרי אימון, כמובן) היא אוכלת שיבולת שועל מבושלת עם פירות, זרעים, אבקני פרחים ודבש. לצהריים, סלט עם חלבון – עוף או סלמון, וכחטיף אחר הצהריים - ירקות, חומוס-אבוקדו ושקדים לא קלויים. דליש.

לפני ארוחת הערב, קורטני שותה שוב מים עם חומץ תפוחים ועוד שוט של שייק פרוביוטי, ולארוחת הערב עצמה מרק אספרגוס, בטטות או סלק. וזהו, עכשיו אתם יודעים והחיים שלכם עצובים, אך טעימים יותר.