קים וקניה לא ימכרו תמונות של התינוקת

סורי, חברים, אבל קים וקניה לא הולכים להשוויץ בתמונות של בתם החדשה בקרוב. מקורבים לבני הזוג סיפרו לאתר הרכילות TMZ כי הם קיבלו הצעות משלל גופי תקשורת, שהיו מוכנים לשלם להם בין 2 ל-5 מיליון דולר על תמונות בלעדיות של הרכה הנולדת – אבל לא. בני הזוג דחו את ההצעות הנדיבות כי הם רוצים לחשוף את התינוקת בזמן שיתאים להם. נצטרך להתאפק.

A post shared by Imagine Elegance (@imagineelegance) on

אבל הם כן מאשרים הגעה

כל מי שהנושא הדיר שינה מעיניו יוכל מעכשיו לישון בשקט. קים וקניה אישרו השבוע את הגעתם לחתונתה של הבסטי (לשעבר), פריס הילטון. כשנשאלו השבוע אם הם מתכננים להגיע לחתונה של פריס, ענתה קים בשם שניהם: "נשמח".

הילטון בעצמה עוד לא חשפה יותר מדי פרטים על האירוע המתוכנן, אבל אם לוקחים בחשבון את הנפשות הפועלות, אנחנו מהמרים שזו תהיה חתונת נושא והנושא יהיה "תראו כמה כסף!".

סטאר טראש (צילום: GettyImages)
ברור שיבואו - פריס הילטון וקים קרדשיאן | צילום: GettyImages

המלכה אליזבת' פיטרה עוזרת אינטימית

ג'וּן קנטון שירתה את מדינתה במשך שנים, בתפקיד מומחית החזיות של בית המלוכה הבריטי. תפקיד אמיתי שלא ברור איך לא התמיינו אליו. השבוע, היא פוטרה בבושת פנים (ושאר איברים) אחרי שפרסמה ספר אוטוביוגרפי עסיסי, ובו גם, על פי הדיווחים בממלכה, כמה פרטים אינטימיים על המושלים בכתר.

סטאר טראש (צילום: GettyImages-Chris Jackson)
זקוקה לתמיכה - המלכה אליזבת' | צילום: GettyImages-Chris Jackson

ברוס וויליס מציג מניקור מד-הים

גבריות ב-2018: האם זהו הנושא הכי משעמם בעולם? כנראה שכן, אבל הבנו שזה טרנד, אז תראו איזה יופי ברוס וויליס מאמץ אותו:

סטאר טראש (צילום: אינסטגרם)
בפעם הבאה: פרנץ' - ברוס וויליס ובתו | צילום: אינסטגרם

וויליס ומייבל, בתו בת ה-5, נהנו מיום כיף משפחתי בביתם. יום הכיף הנ"ל כלל גם מניקור מושקע שמייבל העניקה לאביה. בת זוגו של וויליס דאגה לתעד את האירוע והעלתה גם לאינסטגרם כדי שגם המעריצים המאצ'ואיסטים ביותר של וויליס יחשפו לרגע המטופח הזה.

ויקטוריה בקהאם חוטפת ביקורות

לזכותה של ויקטוריה בקהאם ייאמר שהספייס גירלז היו הנשים ה"אמיתיות" האחרונות שהיא פגשה בחייה, אז אפשר כמעט להבין מה הנחה את ההחלטה שלה ללהק אך ורק דוגמניות רזות לקמפיין משקפי השמש של המותג שלה.

סטאר טראש (צילום: אינסטגרם)
מתוך מסע הפרסום למותג של ויקטוריה בקהאם | צילום: אינסטגרם

אבל אם אצל ברוס וויליס כבר דיברנו על הצטרפות למאה ה-21, בקהאם היתה צריכה לצפות את מבול התגובות הזועמות שקיבלה בעקבות הקמפיין. "אנורקסיה", פסקה מגיבה אחת, "זה מודל נוראי לחיקוי... תתביישי לך, ויקטוריה". מגיבה נוספת כתבה: "בבקשה הפסיקי להלל ולפאר אנורקסיה".

ריאן לוכטה אמר איי דו

ריאן לוכטה התפרסם כאחד השחיינים האולימפיים החתיכים ביותר. וגם הטיפשים ביותר, אבל זה נסלח בעינינו. לוכטה ובת זוגו, קיילה ריד, נישאו השבוע אחרי זוגיות של קרוב לשנתיים וילד משותף בן שבעה חודשים. הם הקפידו לשמור על החתונה בשוּשוּ, אבל הבטיחו לחבריהם שיערכו בקרוב אירוע גדול יותר.

סטאר טראש (צילום: אינסטגרם)
שלא יהיה ממזר, חלילה - ריאן לוכטה | צילום: אינסטגרם

יו ג'קמן עושה הסכם עם הפפראצי

אגב אנשים שצריכים להסתובב בלי חולצה 24/7, יו ג'קמן התארח השבוע בתוכנית של אלן דג'נרס וחשף סוד מקצועי. לא, הוא לא דיבר על משטר האימונים שלו (כאילו למישהו אכפת). במקום זאת, ג'קמן חשף שהוא נוהג לערוך הסכם עם צלמי פפראצי: שני הצדדים מסכימים על שעה ומקום, ג'קמן מצטלם בכמה תנוחות מאוד-לא-טבעיות בלי חולצה – והופ, הצלמים מאבדים עניין אחרי כמה דקות ועוזבים אותו לנפשו.  

קלואי קרדשיאן עשתה ויתור משמעותי בגלל ההריון >>