רונאלדו מכחיש נמרצות

אחרי ששמר על שתיקה, הכוכב מכחיש כעת בתוקף את ההאשמות הקשות שמפנה כלפיו קת'רין מיורגה. היא טוענת שפגשה את הכדורגלן במועדון בלאס וגאס ב-2009, והוא הזמין אותה לעלות לסוויטה שלו ל"מסיבה וג'קוזי". שם, לטענתה, בעת שהחליפה בגדים, נכנס רונאלדו לחדר, חשף את איבר מינו וביקש ממנה לבצע בו מין אוראלי. משלא הסכימה, הוא גרר אותה אל המיטה וביצע בה מעשה סדום בעת שהתחננה שיפסיק. מיורגה אף טוענת שדיווחה למשטרה על האונס באותו לילה, אולם לא נקבה בשמו של הכוכב מחשש שיתנקם בה. בהמשך שלח לכאורה רונאלדו את נציגיו שהחתימו אותה על הסכם שתיקה בתמורה ל-375,000 דולר. כעת היא מבקשת לבטל את ההסכם ולהביא להרשעתו.

"אני מכחיש נחרצות את ההאשמות", הוא מוסר עכשיו. "אונס הוא פשע מתועב שנוגד את כל מי שאני ואת כל מה שאני מאמין בו. אף שאני נחוש לטהר את שמי, אני מסרב להזין את האירוע התקשורתי שנוצר על ידי אנשים שמבקשים לקדם את עצמם על חשבוני. המצפון הנקי שלי מאפשר להמתין בנחת לתוצאות החקירה, אם תיערך".

View this post on Instagram

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

הנסיכות מסתנכרנות 

זהו סיפורן של שתי נסיכות, שלושה עוברים משוערים ושתי שמועות שהפכו לאחת דרמטית במיוחד: על פי הדיווחים, מייגן מרקל נמצאת בהריון עם תאומים - בן ובת. על פי דיווחים נוספים, קייט מידלטון, שרק השבוע חזרה מחופשת הלידה אל הזירה הציבורית, כבר נמצאת בהריון הרביעי שלה, עם בת נוספת. על פי הדיווח הטרי והנרגש מכולם, שנמרח על שער הצהובון "In Touch", שתיהן אכן בהריון - ואף מיועדות ללדת את שלושת יורשי העצר באותו יום. אנחנו עדיין סקפטיים לגבי היתכנותו של נס קוסמי כזה, אבל אם זה באמת יקרה בסוף - אל תשכחו איפה קראתם את זה קודם.

View this post on Instagram

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on

טיפש, מטורף, מאוהב

והרי החדשות בגזרת ג'סטין ביבר והיילי בולדווין: בקרב אתרי הרכילות ההוליוודיים מתבססת ומתחזקת השמועה שלפיה השניים אכן נישאו באופן רשמי בטקס צנוע שנערך ב-13 בספטמבר. השבוע דווח כי עם זאת, הם עדיין לא רואים בעצמם זוג נשוי עד ש"אלוהים יאשר", ועל כן מתכננים טקס נוצרי מסורתי בכנסייה. מה שהם לא מתכננים הוא חתימה על הסכם ממון, ומקורביו של ג'סטין מוטרדים מכך מאוד ומתחננים בפניו שישנה את דעתו בנושא. "המנהלים שלו רותחים וגועשים, אבל הוא לא מקשיב. הוא משוגע על היילי וחושף את עצמו לאפשרות של התרסקות פיננסית. הם ביקשו מאבא שלו שינסה לדבר איתו בהיגיון". בייבי, בייבי, בייבי. אוהו.

View this post on Instagram

A post shared by HIGHSNOBIETY (@highsnobiety) on

קבלי חיבוק דחוף

רק השבוע סיפרנו לכם כאן על דיאטת הכסאח בה פצחה קייטלין ג'נר, "על מנת לרצות את בת זוגה" סופיה האצ'ינס, כפי שטוענים מקורבים. מאז הספיקה האצ'ינס להבהיר כי מערכת היחסים בינה לבין ג'נר "לא בדיוק רומנטית", יותר כמו "שותפות עסקית", וכעת מדווחים אותם מקורבים כי ההבהרה הזאת לגמרי שברה לקייטלין המסכנה את הלב: "היא מרוסקת מזה. היא מרגישה מנוצלת, ולא חשבה שתרגיש ככה שוב מאז שעזבה את קריס. היא פגועה ורוצה להעניש את סופיה בכך שתיקח ממנה את כרטיסי האשראי שנתנה לה. סופיה מנצלת אותה כדי למלא את הארון שלה בבגדי מעצבים, לעשות שיער וציפורניים, לצאת למסעדות. זה עולה לקייטלין כמעט 50,000 דולר בשבוע!".

View this post on Instagram

A post shared by Caitlyn Jenner (@caitlynjenner) on

ההרגל הכי מגונה של קניה

בשבוע בו קניה ווסט שוב לא יורד מסדר היום הציבורי, אחרי עוד מפגן תמיכה קולני בדונלד טראמפ, ההכרזות שלפיהן הוא לא לוקח את התרופות שלו וההוכחה בצורת סשן אכילת חרקים מצמרר - זוגתו שתחיה התארחה בפודקאסט הבכורה של אשלי גראהם, וסיפרה שיש רק דבר אחד שהייתה משנה בקניה. אז לא, אלה לא דעותיו הפוליטיות, הזלזול שלו בטיפול תרופתי או אפילו הגישה החופשית שלו לרשתות חברתיות, אלא העובדה שהוא נרדם בכל מקום. "הייתי אומרת שהוא קצת נרקולפטי. הוא נרדם כל הזמן. באחת מארוחות הערב הראשונות שלי בעולם האופנה היינו במסעדה בצרפת, אף אחד כמעט לא דיבר אנגלית, וקניה פשוט נרדם בשולחן ארוחת הערב". אנחנו חייבים להודות שאחרי אירועי השבוע בגזרתו, הסיפור הזה קצת מחזיר לנו את הסימפתיה לבחור. הרי תודו שבסוף מדובר בילד מגודל, מפונק ודי חמוד.

View this post on Instagram

A post shared by Kanye Doing Things (@kanyedoingthings) on