View this post on Instagram

A post shared by HEIR JORDYN (@jordynwoods) on

חוזרת לזירת הפשע

בקרוב יתחילו לזרום הכותרות המרעישות (אנחנו מקווים) מהראיון החושפני של ג'ורדין וודס אצל ג'יידה פינקט סמית', אבל בינתיים זרם הריקושטים לא נח לרגע והדיווחים על דמותה המפוקפקת רק ממשיכים להיערם - כשבראש הערימה נחה כרגע פיסת מידע מפלילה במיוחד.


המקורות של אתר Us Weekly למעשה מסמנים את וודס כפושעת סדרתית בתחומה, ומגלים כי ה"שאריות" של קלואי הן ממש לא עניין שזר לה: "ג'ורדין הייתה עם ג'יימס הארדן אחרי שקלואי יצאה איתו", חשף המקורב והזכיר לנו את הכדורסלן המי-יודע-כמה ברפרטואר של הקרדשיאנית, איתו ניהלה קשר של פחות משנה ב-2015-2016.

"זה לא חדש לקלואי", הבהיר המקור. "וזה לא היה ביג דיל בזמנו, אבל עכשיו זה מוכיח שיש לה היסטוריה של חציית גבולות". גם במקרה של הארדן כמו במקרה של טריסטן, הוא מוסיף, ג'ורדין "הכחישה את הקשר כשקלואי שאלה אותה, ורק לאחר מכן הודתה".

View this post on Instagram

Just a lil PSA that #JordynWoods once hooked up with #KhloeKardashian’s ex #JamesHarden. Tap the link in bio for details! (: Getty Images (2); FilmMagic)

A post shared by In Touch Weekly (@intouchweekly) on

הבירור של קיילי

לאור האינפורמציה החדשה הנ"ל, הידיעה הבאה לא ממש מפתיעה ואפילו קצת מרגיעה: "קיילי לקחה את טראוויס לשיחה ושאלה אותו אם ג'ורדין אי פעם פלרטטה איתו, ניסתה להיות איתו או עשתה משהו לא הולם", גילה ל-HollywoodLife מקורב לבסטי הפגועה של וודס. "הוא אמר שלא, ושהוא היה מספר לה על זה מיד".

על הרקע הזה מביאים באתר ציטוט של וודס מראיון ל-E! ב-2017, אז אמרה בהקשר לקיילי וטראוויס כי "אני הופכת לשלוחה של מערכת היחסים שלהם. של כל מערכת של קיילי". מביכוש.

View this post on Instagram

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

קים וקניה מתגעגעים לעוני

תודו שבשלב זה כבר חייבים להתרענן עם קצת חדשות קרדשיאן שלא קשורות לפרשה, ואפילו שקשה להגדיר עכשיו משהו כ"שערוריה" ביחס לשערוריה האחרת והשערורייתית בהגזמות, תרשו לנו בכל זאת: קים וקניה מעוררים שערוריה באינסטגרם!

זה קרה כשקים העלתה השבוע תמונה חמודה למדי, בה מצולמים היא ובן זוגה כשהם אוכלים דגני בוקר ונראים קצת כמונו במאנץ' לילי שגרתי. אבל מה שעורר בנו הזדהות נעימה הצליח מאוד לעצבן גולשים אחרים, שלא הבינו למה לזוג השווה כ-350 מיליון דולר יש צורך "להעמיד פני עניים" על רקע מטבח פשוט שבהחלט אינו המטבח האמיתי שלהם. "השימוש במעמדות הנמוכים כסוג של אסתטיקה פשוט מביך", טענה גולשת אחת, ואחרת הגיבה בטיעון משכנע: "הלוואי שיכולתי לדמיין שאני ענייה במקום אשכרה להיות ענייה".

View this post on Instagram

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

פיט מגן על זכרו של מאק

הנה שם שלא שמענו כבר זמן מה: פיט דיווידסון! זוכרים? נדלק על אריאנה, התארס לאריאנה, נזרק על ידי אריאנה וזכה לכבוד ותהילת עולם כשנכנס ללהיט של אריאנה? אנחנו לא היינו בטוחים שהתגעגענו אליו במיוחד, אבל השבוע הוא עשה משהו שהצדיק את השורה "אני כל כך אסירת תודה על האקס שלי".

זה קרה בהופעת סטנדאפ שלו בניו ג'רזי, אחרי הפאנץ': "דבר מצחיק קרה לי לפני כמה זמן בדירה שלי. חבר שלי מת מהתקף לב". אחד הנוכחים בקהל התבלבל וחשב שהבדיחה הבוטה מזמינה תגובה בוטה אף יותר, וצעק: "מאק מילר!" - שמו של האקס של אריאנה, שמת ממנת יתר קצת לפני הפרידה שלה ושל דיווידסון. "פיט עצר את ההופעה, ביקש מהאבטחה ללוות את הבחור החוצה ואמר 'אני לא אתן לשיט הזה לקרות בהופעה שלי'".

View this post on Instagram

A post shared by pete davidson updates (@petedavidsonrares) on

הארי ומייגן חמודים מדי

אחרי כל הבגידות והמוות, נעשה לכם טובה ונשלח אתכם להמשך סוף השבוע עם משהו קצת יותר משמח מהז'אנר האהוב: רגעים קטנים וחמודים במערכת היחסים של הארי ומייגן. היו להם הרבה כאלה השבוע, באדיבות הביקור הפוטוגני במרוקו, אבל שניים כבשו את לבנו במיוחד.

הראשון הוא המחווה הקטנטנה והמושלמת שבמסגרתה הרים הארי את הקוקו של מייגן כשזו ניסתה לענוד שרשרת שקיבלה. על לא דבר. השני הוא בדיחת אבא-בריטית חמודה מדי, שהגיעה לאחר שאחד הנוכחים בירך את מייגן על הריונה. "את בהריון?!", פנה הנסיך לאשתו בפרצוף מופתע. "זה ממני?!".

View this post on Instagram

A post shared by Meghan and Harry (@meghan_harry_news) on

View this post on Instagram

A post shared by Meghan and Harry (@meghan_harry_news) on