יש מצב שפריס ג'קסון וקארה דלווין ביחד?

אין דבר שקארה דלווין אוהבת יותר מלהזרים בחורות שעד כה הזדהו בעיקר כסטרייטיות. אז אולי אנחנו לא צריכים להיות מופתעים מהשמועות על ה"כיבוש" החדש שלה – פריס ג'קסון. השתיים הן חברות טובות כבר זמן מה, והשמועות על כך שהקשר שלהן עבר משלב הידידות לשלב הרומנטי החלו בתחילת החודש, כשהשתיים עזבו מסיבת השקה כשהן מחזיקות ידיים ונכנסו לאותה המכונית.

והנה אנחנו בסוף החודש, ועדיין אי אפשר להפריד בין השתיים. השבוע הן בילו ביחד ביום שאחרי חג המולד והפציצו את הרשתות החברתיות בתמונות משותפות. ג'קסון פרסמה סטורי זוגי שלהן מחדר השירותים (אהבנו את ה-over sharing) ואילו דלווין היתה חסכונית יותר ופשוט העלתה תמונה של פריס עם אימוג'י של לב.

פריס ג'קסון וקארה דלווין (צילום: אינסטגרם)
הסטורי של קארה דלווין | צילום: אינסטגרם

אתרי רכילות מסביב לעולם הזדרזו לדווח שהקשר ביניהן הכי קורה, ועל אף שאנחנו הכי בעד, צריך לקחת את זה בערבון מוגבל. בינתיים. 

טיילור סוויפט קנתה למעריצה שלה בית

כשטיילור סוויפט שמעה את הסיפור של סטפני וואו (כן, זה שם משפחה אמיתי), מעריצה בריטית ותיקה שנאלצה להתפנות מביתה כשהיא בהריון מתקדם, היא החליטה לעשות את הדבר ההגיוני, חיכתה שסטפני תגיע להופעה שלה במנצ'סטר וזימנה אותה לפגישה אישית. "אחרי ההופעה, טיילור לקחה אותנו מאחורי הקלעים אל חדר ההלבשה שלה", סיפרה וואו.

סטאר טראש (צילום: אינסטגרם)
מי יציל את הבית שלי - טיילור סוויפט | צילום: אינסטגרם

"שם היא אמרה לי, 'סטפני, היית חלק מחיי כל כך הרבה זמן ולא ביקשת ממני שום דבר'... היא אמרה לי שהיא רוצה להחזיר לי את הכסף על הכרטיס להופעה. מה שהיא עשתה בפועל זה לעזור לי לקנות בית, ואת כל מה שאני צריכה בשביל התינוקת".

אוף, טיי-טיי, בכל פעם שאנחנו חושבים שנמאס לנו ממך את עושה משהו מתוק ואנחנו סולחים לך על הכל. ככה קלווין האריס מרגיש?

הנסיכים ג'ורג' ושארלוט לא יקבלו את המתנות ששלחתם להם

אנחנו לא מכירים את החיים שלכם, אבל אם גם אתם אובססיביים לבני משפחת המלוכה וחשבתם לשלוח לצמד היורשים המתוקים מתנות חג, דעו שאסור להם לקבל אותן. סוריז, ככה זה כשאתם אנשי ציבור – כל מתנה עלולה להתפרש כניסיון שוחד.

המתנות שנשלחות אל ג'ורג' בן ה-4 ושארלוט בת השנתיים מועברות לארגוני צדקה על ידי הוריהם – הנסיך וויליאם וקייט מידלטון. ואולי טוב שכך, לא היינו רוצים לגדל שני אצילים מפונקים מדי.

סטאר טראש (צילום: GettyImages)
אל תהיה עצוב, ג'ורג' - וויליאם, קייט והילדים | צילום: GettyImages

האמא הביולוגית של בתה של אנג'לינה רוצה ליצור קשר

מנטוואב דאוויט לביסו, האם הביולוגית של זהרה ג'ולי-פיט, נחשפה השבוע וקראה לילדתה בת ה-12 ליצור איתה קשר. זהרה נולדה כתוצאה מאונס שעברה האם במולדתה, אתיופיה, ואומצה על ידי אנג'לינה ג'ולי כשהיתה בת חצי שנה. מנטוואב כבר התראיינה בעבר, והתחננה בפני ג'ולי שתפגיש בינה לבין זהרה, אולם עד כה לא ידוע אם המפגש הזה יצא לפועל.

סטאר טראש (צילום: GettyImages)
זהרה ואנג'לינה ג'ולי | צילום: GettyImages

מל בי הסירה כל זכר לאקס

אחרי הליך גירושים מכוער, שכלל אישומים בהונאה, אלימות, סחיטה ואפילו בעיטה בכלב – הספייס גירל לשעבר, מל בי, התגרשה בחודש שעבר מבן זוגה, סטיבן בלפונטה. כדי לחגוג את יציאתה לחופשי, היא הסירה גם חלק נכבד מהקעקוע שעיטר את צידי גופה. בקעקוע נכתב גם שמו של האקס ואפשר בהחלט להבין למה מל רצתה להיפטר ממנו.

סטאר טראש (צילום: אינסטגרם)
רד ממני - מל בי והקעקוע | צילום: אינסטגרם

מי היורשת ההוליוודית שקיבלה תפקיד גדול

תכירו את סימון גרסיה ג'ונסון, בתו בת ה-16 של דווין "דה רוק" ג'ונסון. היא תלמידת תיכון ~רגילה לגמרי~ שבמקרה חתומה בסוכנות דוגמנות, וממש באופן מקרי ולא מתוכנן תשתתף בשבוע הבא בטקס פרסי "גלובוס הזהב" כנערת הפרס.

סטאר טראש (צילום: אינסטגרם)
חזקה מהרוח - סימון ואבא | צילום: אינסטגרם

המסורת היא שיורשים הוליוודיים מסייעים בהענקת הפרסים, ועוזרים לכוון גם את הזוכים הנרגשים אל אחורי הקלעים. אם להסתמך על נערות "גלובוס" לשעבר כמו דקוטה ג'ונסון ואנג'לינה ג'ולי, יש מצב שזה לא האייטם האחרון שנכתוב כאן על סימון.

מייגן טריינור התארסה

זה קרה השבוע, כשבן זוגה הציע לה נישואים באופן כה מוגזם, שאין לנו מה לומר עליו מעבר ל"צפו:". רק נזכיר שהחתן המיועד הוא דריל סבארה, ילד הפלא לשעבר שכיכב בסדרת סרטי "ספיי קידס". תקנאו –

A post shared by Meghan Trainor (@meghan_trainor) on

 מייגן מרקל קיבלה בשורה מבאסת מהארי >>