View this post on Instagram

What a dream come true to be in London for the premiere of my first film. I’m so proud to be here with my incredible director and co-star. #AStarIsBorn : Mike Marsland/WireImage

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

רומן נולד?

עכשיו כשעבר שבוע מאז פרסום הפרידה של אירינה שייק ובראדלי קופר, אתרי הרכילות מעבר לים מרשים לעצמם להתחיל לגשש בכיוון שמדיר שינה מעיני כולנו: האם כעת, כמעט חצי שנה אחרי הופעת האוסקר הרותחת שהיוותה את שיא השמועות על רומן, בראדלי וליידי גאגא סוף סוף יעשו את מה שכל העולם הפציר בהם לעשות ו… יקחו חדר?

ובכן, התשובה לא חד משמעית, אבל זה בהחלט נשמע סביר מאי פעם. בראיון ל-People סיפר מקורב לקופר, קודם כל, כי "השמועות על רומן סודי עם גאגא בהחלט לא עזרו" בכל הנוגע למשבר ביחסי בראדלי ואירינה, שנגמר לבסוף בפרידה. אחר כך הוסיף כי "לבראדלי יש קשר מטורף עם גאגא" - לא פחות - "אבל עדיין אי אפשר לדעת אם זה באמת יהפוך לסיפור אהבה מול כל העולם. קשה להגיד בתקופה רגישה זאת".

בינתיים, אגב, עוקבים חדי עין זיהו שם מפתיע בין מאות האלפים שעשו לייק לתמונת השחרור של אירינה - שמו של כריסטיאן קארינו, הידוע גם כארוס לשעבר של הליידי. אנחנו מריחים פה מסיבת חילופי זוגות?

View this post on Instagram

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

וויל וקייט מרעננים את הנישואים

עוד זוג שמעסיק אותנו יותר מתמיד לאחרונה הוא הזוג המלכותי מכולם, הנסיך וויליאם וקייט מידלטון, שכפי שדיווחנו אתמול - עוברים תקופה מטלטלת בעקבות השמועות על בגידה נוראית מצידו, אבל עוד עשויים דווקא לצמוח ממנה למקומות טובים יותר. קצת לאחר מכן התפרסמה ידיעה קטנה ומשמחת על כך שהשניים "חמקו לדייט סודי" לאחר ביקור רשמי כלשהו, וקפצו לזמן איכות רומנטי במלון מפנק על גדות אגם במחוז קאמבריה.

בכניסה לשם הם נתפסו על ידי מעריצים נלהבים שצילמו אותם, כשהתמונות מצאו לבסוף את דרכן לעמוד האינסטגרם הרשמי של המלון. נציג מטעם הדוכס והדוכסית מקיימברידג' אישר כי השניים "הגיעו לשתות תה של אחר הצהריים במלון", ואילו גורמים במלון אישרו כי הם גם לקחו את התה בטייקאווי לחדרם המלכותי. אהם.

View this post on Instagram

We had two VERY special guests stop by today! Our Sales Manager Teresa and Dani, one of our Hotel Directors both had the pleasure of meeting the Duke and Duchess of Cambridge! Oh and some small guests came along too ☺️ • • #royalvisit #dukeanddutchessofcambridge #innonthelake #innonthelakeweddings #visitcumbria #lakeullswater #ullswater #weddingvenue #royalfamily #royalty #lakedistricthotels #lakedistrict #lakedistrictnationalpark #cumbria

A post shared by Inn on the Lake (@innonthelakeweddings) on

הארי ומייגן מאצילים סמכויות

ובזמן שוויליאם וקייט חוזרים לירח הדבש, הארי ומייגן לוקחים את משימות ההורות ברצינות מחייבת. קצת יותר מחודש לאחר לידת בייבי ארצ'י, נודע כי הדוכס והדוכסית מסאסקס שכרו לו אומנת רשמית. "שמעתי ממקורות מאוד אמינים שהאומנת שמונתה נדרשה לחתום על הסכם סודיות מאוד נרחב", אמרה הכתבת המלכותית איימי ניקול אמרה ל"אנטרטיינמנט טונייט", כך שלא כדאי לבנות בינתיים על הדלפות אסטרטגיות מהכיוון הזה.

שמה של הנאני המלכותית טרם פורסם, אבל בסביבתה של מייגן עדיין לא אופטימיים לגבי שעות השינה שלה: "היא מיניקה כל הלילה. ארצ'י הוא תינוק רעב במיוחד". לצד זאת, מביאה ניקול דיווח מרענן במיוחד: "מייגן לא הולכת לחדר הכושר, וממש לא ממהרת לחזור לגזרתה. בלי אימונים מפרכים, בלי משקולות. היא נהנית מהזמן שלה, ונוהגת בעצמה בעדינות". ביג לייק, סיסטר.

View this post on Instagram

Today The Duke and Duchess of Sussex joined The Queen and members of The Royal Family at the annual Trooping the Colour, to celebrate Her Majesty’s official birthday. Trooping the Colour orginated from traditional preparations for battle and has commemorated the birthday of the sovereign for more than 250 years. In the 18th century, guards from the royal palaces regularly assembled to “troop" colours or flags down the rank, so they could be seen and recognised by the soldiers. In 1748, it was announced this parade would also mark the Sovereign’s official birthday. Trooping the Colour is performed by regiments of the British and Commonwealth armies for The Queen’s birthday parade, allowing them to pay a personal tribute to Her Majesty. Today over 1400 parading soldiers, 200 horses and 400 musicians came together on Horse Guards Parade in London in a great display of military precision, horsemanship and fanfare. The parade concludes with a 41-gun salute fired by The King’s Troop, following which The Queen leads members of The Royal Family back to the balcony of Buckingham Palace to watch the Royal Air Force flypast display. Photos credit: PA

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

טריסטן ממשיך להסתבך

כבר לא נחדש לכם אם נגיד שטריסטן תומפסון הוא, בגדול, חתיכת חלאה. ובכל זאת, אפילו אנחנו הופתענו השבוע מהדיווחים החדשים על האקס הבוגדני של קלואי קרדשיאן. זה התחיל עם פרסום מסמכי המשפט בו דורשת זוגתו לשעבר ואם בנו, ג'ורדן קרייג, תשלום מזונות גבוה יותר. היא מספרת כי שבועות ספורים אחרי שנכנסה להריון, ב-2016, טריסטן החל לצאת עם קלואי. "התמונות שלהם היו בכל מקום, כל יום פורסמו כתבות שלועגות לי וההריון שלי עלה לכותרות", אומרת קרייג וטוענת כי הדבר גרם לה לסיבוכי הריון.

קלואי בעצמה מיהרה להגיב ולטעון כי "טריסטן סיפר לי שהאקסית שלו בהריון רק אחרי שכבר יצאנו לכמה דייטים". הפרשה המשיכה להתפתח כשמסמכים נוספים שהושגו על ידי RadarOnline העלו כי לאחר לידת בנו, ובזמן שהמשיך לפתח את מערכת היחסים עם קלואי, תומפסון שילם לקרייג 112 אלף דולר כדי שלא תצא בעצמה עם גברים אחרים. "הוא אמר שיעזור לי אם לא אצא עם אף אחד או אדבר עם אף אחד", העידה. להגנתו טען טריסטן: "לא אמרתי לך לא לצאת לדייטים. אמרתי, אם את רווקה, אני מבקש שלא יהיו גברים זרים בסביבת הבן שלי".

View this post on Instagram

A post shared by Hot 97.5 Las Vegas (@hot975vegas) on

דונלד נותן בלייק

אחרי בראדלי וגאגא, וויליאם וקייט, הארי ומייגן וקלואי וטריסטן, הגענו סוף סוף לזוג המוזר ביותר ברשימה הזאת: דונלד טראמפ וריהאנה. נשיא ארה"ב ידוע בחיבתו הגדולה לפלטפורמת הטוויטר, אבל בקטע די חד צדדי. למעשה, מאז שהצטרף לטוויטר ב-2013, טראמפ עשה שמונה לייקים בלבד - האחרון בהם הגיע השבוע, ובאופן מאוד משונה, הוא הוענק לפוסט שמרים לריהאנה.

"כל פעם שריהאנה מתראיינת אני מתחזק", כתב אדם בשם הבן ניגאטו והוסיף "מלכה!!!". טראמפ, כאמור, נתן בלייק. מעריצי ריהאנה המבולבלים לא ממש היו בטוחים איך להגיב, אבל אפשר לקבוע שרובם לא ממש אהבו את זה. "זה הניסיון של טראמפ להשיג עוד מצביעים? תיזהרו חברים, זאב בעור כבש", התריע אחד, ואחרת הוסיפה בבהלה: "אומייגאד תשיג עבודה ותתרחק ממנה!".