לחוץ חתונה

הגירושים של בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי עדיין לא הסתיימו לחלוטין. בית המשפט הסכים באפריל האחרון להחזיר את הסטטוס החוקי שלהם ל"רווק/ה", אבל המאבקים הכלכליים ומאבק המשמורת עדיין לא הסתיימו באופן סופי, ויש עוד כמה מסמכים לחתום עליהם עד שהעסק הזה יהיה מאחורינו (ונוכל לחזור לפנטז על קאמבק של בראד וג'ניפר אניסטון). עכשיו, צצות שמועות שרק אחד מהם רצה להתחתן מלכתחילה.

כזכור, בראד ואנג'י נישאו ב-2014 לאחר עשור ביחד, ואחרי ששניהם היו נשואים לפני כן. על פי דיווחים בחו"ל, מקורב לאנג'י הדליף לתקשורת שאחרי החוויה עם בראד היא לא מעוניינת להתחתן שוב וגרוע מכך, שבראד לחץ עליה להתחתן. אם לוקחים בחשבון שהם היו יחד עשר שנים לפני החתונה, ונפרדו שנתיים אחריה, יכול להיות שאנג'י ידעה על מה היא מדברת.

View this post on Instagram

A post shared by Angelina Jolie (@angelinajolie.br) on

לתשומת לב סטורמי וובסטר: יש תקווה

הפרידה של קיילי ג'נר וטראוויס שברה לבבות מסביב לעולם, שהיו מאוהבים במשפחה הקטנה הזאת, אבל נדמה שמוקדם מדי לשקוע בדיכאון (או אל תוך מיכל גלידה). על פי הדיווחים, הפרידה של קיילי וטראוויס הייתה נטולת דרמה, אף אחד מבני הזוג לא בגד והם העדיפו להיפרד כרגע כי התרחקו אחד מהשנייה והם לא רוצים שהוויכוחים ביניהם יפגעו בבתם סטורמי. יחד עם זאת, מקורות מקורבים לזוג אומרים שהם שניהם מאוד בוגרים וחכמים בכל הנוגע לזוגיות שלהם, ולכן יתכן שמדובר רק בתקופת צינון, ויש אפשרות ממשית שהם עוד יעשו קאמבק.

View this post on Instagram

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

ג'יג'י שוב לבד?

את הדייטים המדוברים של ג'יג'י חדיד עם טיילר קמרון, כוכב "הרווקה", היה קשה מאוד לפספס בחודש שעבר, אבל מאז היא התעופפה לחודש האופנה והוא ממשיך למלא את חובותיו ככוכב ריאליטי. ביניהם - להופיע בתור הברמן בתוכנית הלילה של אנדי כהן. שם, האורחת ג'ני מקארתי פלירטטה קלות עם טיילר, שאמר לה שהוא "אולי סינגל". מה זה אומר? לא ברור. יכול להיות שפשוט מוקדם מדי להכריז בטלוויזיה שהוא וג'יג'י זוג, בעיקר כשהרומן החדש ביניהם נקטע על ידי חודש האופנה, אבל יכול גם להיות שזהו סוף הסיפור.

View this post on Instagram

A post shared by Entertainment Scoop (@entscoop) on

לפחות הוא לא טריסטן

האם לאמאר אודום, האקס של קלואי קרדשיאן, עושה ממנה צחוק? לא לגמרי ברור. הכדורסלן שיתף באינסטגרם תמונות לפני ואחרי המהפך הפיזי של החברה הנוכחית שלו, סברינה פאר, שבדומה לקלואי נכנסה לכושר משוגע. הוא הרים לה בפוסט וגם ציין באותיות גדולות ש"הכל טבעי". מצד אחד, זה בהחלט נשמע כמו עקיצה שמכוונת אל הקרדשיאנית שעשתה גם היא מהפך גוף, אבל - ואנחנו יודעים שקשה לשמוע את זה - אולי לא כל דבר בעולם קשור לקרדשיאנס?

View this post on Instagram

Scrollin through @getuptoparr page like DAMN!!! My baby is an extremely hard worker. All NATURAL and real from the inside out. God has bought her in my life for me to reach my full potential and that’s to be Great. I got nuttin but Love for this women @getuptoparr !!!! #lamarandsabrina #wcw

A post shared by Lamar Odom (@lamarodom) on

איפה רוב?

כולנו כבר יודעים שרוב קרדשיאן החליט להתרחק מאור הזרקורים: הוא לא מתחזק פרופילים מלאי סלפיז ברשתות החברתיות כמו אחיותיו המפורסמות, לא משתתף בצילומי סדרת הריאליטי, וגם באירועים משפחתיים מסרב שיצלמו אותו. אפילו מעריצים אובססיביים במיוחד של המשפחה כבר הבחינו כי כשהוא מבקר את קלואי יחד עם בתו דרים - רק היא מצטלמת לסטורי.

כעת, צצה שמועה חדשה, שטוענת כי אולי לא מדובר רק בפרופיל נמוך הרחק מהתקשורת. על פי דיווחים, לא רק שרוב מתרחק מהחיים הציבוריים, אלא גם מהמשפחה והחברים שלו. "אף אחד לא רואה אותו אף פעם", אמר, לכאורה, מקורב לרוב והוסיף: "הוא פשוט נמצא בבית שלו כל הזמן". בהתחשב בעובדה שהבית שלו שווה מיליוני דולרים ומחוץ לו אורבים צלמי פפראצי, אנחנו יכולים להבין אותו.

 

View this post on Instagram

A post shared by Life & Style Weekly (@lifeandstyleweekly) on