הדוכסית היי מייטננס

אוהבים את הבחירות האופנתיות של מייגן מרקל? בצדק, אבל בעוד קייט מידלטון מדי פעם בוחרת בבגד של זארה, מייגן עפה על מעצבי העל. מי פחות מתחבר לזה? הנסיך צ'ארלס, שמממן את המלתחה שלה ושל קייט. "הוא מרגיש כמו כספומט מהלך ומתכנן להושיב אותה ואת הארי לשיחה על הבזבוזים שלה", אומרים מביני עניין.

"Meghan and I are incredibly excited to meet so many of you representing the future of the Commonwealth." — The #CommonwealthYouth Forum is giving the young people of the Commonwealth a voice in its future; The Duke and Duchess of Sussex met some of its young leaders to see how @commonwealth_sec is helping them make their ideas a reality.

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on

 

וגם בריטית?

אחרי שכל העולם צחק על המבטא הבריטי המזויף של מדונה, הגיעה תורה של מייגן. כנראה שלבלות את כל זמנך עם בריטים זה מדבק, והדוכסית החדשה צולמה בראיון בו היא נשמעת כאילו היא מתחילה לאמץ מעט מבטא בריטי, או סוג של הכלאה משונה בין אמריקאי לבריטי - שפטו בעצמכם.

 

קיילי חוזרת למקורות

בזמן שקיילי ג'נר סיפרה בראיון השער לפורבס שאימפריית האיפור שלה התחילה בגלל חוסר ביטחון לגבי השפתיים הדקות (לשעבר) שלה, השבוע היא בחרה להוציא מהן את המילויים ולהעלות לאינסטוש תמונה בה היא נראית כמו קיילי הישנה. התגעגענו!

heat wave

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

 

הדייט הראשון של ג'סטין והיילי

טוב, לא מדובר בדיוק בדייט, אבל גילינו השבוע שהפגישה הראשונה אי פעם של היילי וג'סטין, שתיחזקו קשר חברי מזה שנים, מתועדת! הנה אבא של היילי בת ה-13 מציג אותה בפני ג'סטין בן ה-16 בפעם הראשונה בסרטון, ויש גם תמונה משותפת ממשחק הבאולינג באותו הערב. השאר היסטוריה.

‪Wow! Check out this rare throwback photo of Justin Bieber and Hailey Baldwin with their parents on the day they first met in 2009...and the rest is history!‬

A post shared by JBCrewdotcom (@justinbiebercrewbackup) on

סוד הנעורים של האלי ברי

תהיתם פעם למה השחקנית בת ה-51 נראית כל כך צעירה? אין ספק שזה קשור לכל היוגה שהיא עושה, אבל עכשיו היא מגלה סוד נוסף, ונראה לנו שאנחנו מעדיפים להזדקן מאשר לאמץ אותו - היא מבשלת לעצמה ציר עצמות ושותה אותו, מכיוון שלדבריה זה מלא בקולגן. נוותר.

 

It’s #FitnessFriday and today it’s all about having fun! We all agree that we don’t always love to work out. However, one thing that makes it bearable for me is my ability to laugh and play and have fun while I’m doing it. Truth is, sometimes I have to laugh to keep from crying, especially during my John Wick training which is no joke! If you can find ways to incorporate play into your workout, it will be something that you actually look forward to doing every day. Today in my Stories and Fitness Highlight I offer you a few fun exercises that you can do with things around your house...like paper plates and sticks! Go ahead, laugh, it’s funny. Enjoy and have a fun weekend ❤️#FitnessFridayHB

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on