יצאת נודניק

מילא מייגן, אבל גוש המתיקות המכונה הנסיך הארי הוא באמת האחרון שהיינו מצפים מהאינטרנט להתהפך עליו, בטח בגלגולו הנוכחי והאבהי שלא כולל תמונות עירום ומדי אס.אס. ועדיין, טוויטר שוב הוכיח אתמול כי אף אחד לא חסין מפני חיצי הבקלאש, והארי גילה את זה אחרי שדיבר בכנס העוסק במצוקה נפשית בקרב ילדים ובני נוער.

"הרשתות החברתיות יותר ממכרות מסמים ואלכוהול", התריע מי שבדיוק הצטרף השבוע לאינסטגרם, ואז נכנס לטריטוריה מסוכנת אף יותר: "משחק כמו פורטנייט מזיק לילדים וההורים לא יודעים מה לעשות, רק לחכות לנזקים שייעשו ולמשפחות שיתפרקו. משחק כזה צריך להיות אסור. זו התמכרות, וזה חסר אחריות".

אפשר להסכים כי דבריו של הנסיך נגועים בטרחנות והגזמה מסוימת, אבל מבחינת טוויטר זה לגמרי אנדרסטייטמנט: "אל תדחוף את האף. תמשיך לירות בחיות ותן לנו להמשיך לשחק פורטנייט בלי לפגוע באף אחד", דרש גולש אחד, ואחרת כתבה: "זה ממש מתנשא. הוא יהיה אבא בעוד שבועות, שיאסור על הילדים שלו לשחק פורטנייט אם זה כל כך מפריע לו, ושלא יתערב לאחרים", והיה גם מי שהציע פשוט: "הוא כנראה פשוט לא מצליח לנצח".


יצאת נסיך

כל סאגת הפורטנייט הייתה מפתיעה במיוחד בהתחשב בכך ששעות לפני כן האינטרנט עוד התמוגג מהנסיך לחלוטין, ולגמרי בצדק: באותו אירוע בו השמיע את האזהרות החמורות שלו, הוא גם הצטרף לשיעור בלט של קטנטנים. מה שקראתם. שם הוא פגש פעוטה בשם נאז, כרע לפניה, עשה לה פרצופים ודגדג אותה בבטן.

אחר כך הוא גם דיבר עם אמה, שדיווחה: "הוא היה כל כך נרגש ושמח לגבי התינוק, ושאל אותי אם שלי ישנה בלילות. נראה לי שהוא מודאג מזה". כל הטוב הזה לא נגמר, אגב, עד שהנסיך הדגים לילדים את כישורי הבלט שלו עצמו. עדיין כועסים על הפורטנייט?


כשנורת' הרגה את קים

אז אפשר להסכים שהנסיך הארי הוא הילד הכי חמוד ושובב בעולם, אבל אין ספק שיש לו תחרות רצינית מעבר לים, וקוראים לה נורת' ווסט. השובבות שלה פשוט קצת יותר אפלה ועוכרת שלווה, אבל עדיין חמודה למדי - בייחוד כשהיא כוללת את אחיה הקטן, סיינט. "היא גררה את סיינט למתיחת אחד באפריל השבוע", סיפרה אמא קים למגזין Elle.

"הם באו לחדר שלי עם בקבוק קטשופ והתחננו שארשה להם להשפריץ אותו עלי באמבטיה. ואז היא ביקשה ממני לשכב. חשבתי שהיא סתם משחקת, אולי מעמידה פנים שנפצעתי. אבל לא", עצרה לפאוזה דרמטית. "היא לימדה את סיינט איך לזייף בכי - ממש הדגימה לו - ואז אמרה לו לצעוק 'אמא מתה!'. קניה רץ למעלה בבהלה ואז אמר להם - ילדים, זה לא מצחיק. זו לא מתיחה טובה".

View this post on Instagram

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

מריח כמו רוח געגועים

מזמן לא הבאנו קצת עדכונים בגזרת ג'ורדין-קיילי, ולא כי אין כאלה, פשוט כי כמה אפשר. ובכל זאת, הנה מבזק מהיר: השבוע קיילי למעשה התייחסה לנושא בפומבי לראשונה, כשהכחישה את אחת הטענות המרכזיות שליוו את הימים הראשונים שאחרי סקנדל הבגידה - הורדת המחיר המכוונת לכאורה של המוצרים בשיתוף הבסטי לשעבר באתר קיילי קומסטיקס.

בשיחה עם ה"ניו יורק טיימס" היא טענה שהסייל על המוצרים החל עוד לפני כן, וכי היא לעולם לא הייתה עושה דבר כזה בכוונה. "זו פשוט לא אני, וג'ורדין יודעת את זה". לצד זאת, מקורבים לוודס מספרים השבוע כי היא "מתגעגעת לסטורמי אפילו יותר מאשר לקיילי", ואישור עקיף לכך ניתן היה למצוא כשאמה של ג'ורדין, אליזבת וודס, הגיבה בשורת לבבות נלהבת לתמונתה של הבייבי באינסטגרם של קיילי וגרמה לעוקבים להריח סולחה מתקרבת.

View this post on Instagram

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

נא לא לגעת

נסיים ברמז קל לכל קרובי המשפחה הקרובים יותר ופחות שמתכוונים לעוט עלינו בנשיקות וחיבוקים בליל הסדר הקרוב: הפנינה הוויראלית של השבוע מגיעה באדיבות ביונסה המסכנה, שתועדה מקבלת נשיקה אחת יותר מדי מהשחקן עומארי הארדוויק.

בעוד שאנחנו בהחלט מסוגלים להבין את הרצון להביע אהבה מוגזמת כלפי קווין בי, אנחנו גם לגמרי מסכימים עם הכעס והביקורת שהתעוררו בטוויטר בעקבות הסרטון: "הנשיקה השניה הייתה מיותרת ומעוררת אי נוחות", כתבה אחת ותייגה את הארדוויק. "אנחנו הנשים רגילות שנוגעים בנו, מנשקים וחופנים אותנו בסיטואציות כאלה, ואנחנו לא אוהבות את זה". מה שנכון. לפחות הרווחנו עוד גיף לארסנל.