ירדה או לא ירדה?

בזמן שקיילי ג'נר מתמודדת עם אתגרים אמיתיים, כמו למשל אימהות בגיל צעיר, מדורי הרכילות מעדיפים להתעסק בהיקף המותניים שלה. כן ירדה את המשקל? לא ירדה את המשקל? לאחר שבשבוע שעבר פורסם שהיא בחרה בגישה השפויה (שהיא להתמקד בתינוקת - ולהתעסק במידת המכנסיים בשלב מאוחר יותר), עכשיו עולים דיווחים סותרים, שהיא כבר ירדה כ-15 קילו ואוכלת פחות מאלף קלוריות ביום. מקורות יודעי דבר (כביכול) טוענים שהיא מגזימה לחלוטין עם אובססיית הירידה במשקל ומתאמנת חמש פעמים בשבוע למשך 3 שעות בכל פעם. זה אכן נשמע מוגזם, אבל צריך לזכור שהאימפריה של הקרדשיאנס מבוססת, בין השאר, על המראה החיצוני שלהן, והן מוקפות בלחץ מהמקורבים אליהן (היי קריס) להיראות במיטבן כל הזמן. נאחל רק בריאות?

בייבי בייבי בייבי, לא?

סלינה גומז וג'סטין ביבר בילו את השבוע האחרון בהתמזמזויות על החוף בג'מייקה, שם נישא אביו של ג'סטין לבת זוגו, שנמצאת בהיריון. החתונה והאחות הקטנה שבדרך כנראה הכניסו את ביבר למצב רוח זוגי במיוחד, ומספרים שהוא וסלינה כבר מדברים ברצינות על חתונה וילדים, למרות גילם הצעיר (הוא בן 23, היא בת 25). מסתמן שג'סטין מת להציע נישואים, אבל יש לו מכשול אחד - אמא של סלינה, שלא בדיוק מתה לצרף אותו למשפחה.

A post shared by My best 12 ⬇ (@best12celebrities) on

ג'ניפר לורנס חייבת מקלחת קרה

ממש כמונו, גם לסלבס יש קראשים אחד על השני, רק אולי עם ציפיות קצת יותר ריאליסטיות. השחקנית, שמעולם לא נחשבה לביישנית במיוחד, מספרת בימים אלה שיש לה קראש עצום על טימותי שאלאמה בן ה-22, שפרץ לתודעה בסרט "קרא לי בשמך". "הוא כל כך לוהט", אמרה השחקנית בת ה-27 בראיון. "אני מחכה שהוא יגדל קצת, אני משמנת אותו כמו חזיר שהולך לטבח, ואני אצוץ כשהוא יהיה בן 30. תגידו לו לחכות". יצא לך קצת קריפי. 

 ג'ניפר לורנס ביוטי בשטיח האדום  (צילום: Emma McIntyre, GettyImages IL)
מטאפורה דוחה למדי. ג'יי לואו | צילום: Emma McIntyre, GettyImages IL

דיוויד בקהאם האבא החמוד בעולם

יש מצב שנכנסנו להיריון רק מלצפות בסרטון המקסים של דיוויד והארפר בקהאם שרים יחד שיר בזמן מקלחת, כשאמא ויקטוריה אורבת ומצלמת את הקסם.