קלואי קרדשיאן מתבאסת על גזרת ההריון

מצד אחד, קלואי קרדשיאן עפה על ההריון שלה והשוויצה בבייבי באמפ בלא מעט הזדמנויות. מצד שני, היא פרסמה השבוע פוסט ובו היא מודה שהריון זה סבבה, אבל היא מתגעגעת להיות רזה. "גוף, אני מתגעגעת אליך", כתבה קרדשיאן על תמונת עבר שהציגה אותה בשיא החיטוב הגופני. בפוסט שפרסמה באתר הרשמי שלה, כתבה קרדשיאן "אני ממש מצפה כבר לחזור לגזרה הקודמת. לא יכולה לחכות!". מה שנקרא, עשתה את המהלך על שם בר רפאלי.

@goodamerican BODYSUIT  body, I miss you

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

מליה אובמה והחבר נתפסו בפפראצי זוגי

איך יודעים שאתם זוג אמיתי? כשאתם רואים צלם פפראצי וממשיכים ללכת כאילו הכל כרגיל, אבל בעצם מעכשיו כל התנועות שלכם מתואמות ומחושבות כדי שתיראו טוב בתמונות. טיפ זוגיות מאיתנו, על לא דבר. מליה אובמה, בתו של ברק אובמה ובן זוגה, רורי פרקווארסון, יודעים את זה ולכן קיבלו מאיתנו ציון 100 על הפפראצי הזוגי הראשון שלהם. תיהנו, מתוקים.

סטאר טראש
הערות גזעניות לא יתקבלו בברכה - מליה אובמה והחבר | צילום: SplashNews

אהבה ראשונה: למילי בובי בראון יש חבר

ואם כבר זוגות צעירים, תגידו שאאאא-לום לג'ייקוב סרטוריוס, החבר של מילי בובי בראון! כן-כן, כוכבת "סטריינג'ר ת'ינגס" ממשיכה להיות בת ה-13 עם החיים הכי מרתקים בעולם, וחשפה לאחרונה שיש לה חבר. חברון. חברון קטון שבטח מכניס את ההורים שלה לסטרס. סרטוריוס בן ה-15 הוא זמר ויוטיובר עם קרוב ל-3 מיליון עוקבים, אז כמו שאומרים – שניהם מהביזנס. מחכים להופעת הבכורה שלכם על השטיח האדום, מתוקים.

סטאר טראש
הביאה אותו מהאפסייד דאון - מילי בובי בראון והחבר | צילום: אינסטגרם

האקסים של בלאק צ'יינה מתגייסים למטרה טובה

עובדת בפמליה של בלאק צ'יינה נפלה לתרדמת. זו לא תחילתה של אגדה מעוותת, אלא סיפור אמיתי לחלוטין. משפחתה של פאטי, שעבדה עם צ'יינה שנים ארוכות, הקימה חשבון מימון המונים כדי לעזור ולשלם את החשבונות הרפואיים של החולה, ומי שקפצו על ההזדמנות להפגין את הצד האנושי שלהם היו האקסים של בלאק צ'יינה – טייגה ורוב קרדשיאן. טייגה תרם 5,000 דולר ורובּ נתן 10,000.

סטאר טראש
רואה? האייטמים עליך יכולים להיות נחמדים - בלאק צ'יינה | צילום: John Sciulli, Gettyimages IL

הנסיכה יוג'יני עקפה את מייגן מרקל איפה שחשוב באמת

הנסיכה יוג'יני, בת הדודה של וויליאם והארי ובאופן חד משמעי הדוכסית עם המצח הכי גדול באירופה, התארסה בשבוע שעבר. אז מזל טוב על זה, אבל בואו נדבר על מה שחשוב באמת: הטבעת.

סטאר טראש
דלקת פרקים שמחכה לקרות - הנסיכה יוג'יני והארוס | צילום: WPA Pool, Gettyimages IL

מומחים שהעריכו את הטבעת שיוג'יני קיבלה מבן זוגה, ג'יימס ברוקסבנק, טוענים ששוויה עומד על כ-140,000 דולר. שווי הטבעת שהנסיך הארי העניק למייגן מרקל ברוב פאר והדר הוערך על ידי אותם מומחים בכ-70,000 דולר. בלבד, מה שנקרא.

פמלה אנדרסון משכירה את הבית

אגב 70,000 דולר, זה הסכום שפמלה אנדרסון תשמח לקחת מכם מדי חודש על הזכות לגור בבית שלה. אנדרסון חיה בימים אלה באילוז'. וגם באירופה, אז אין לה צורך באחוזת הענק שרכשה במאליבו, והיא מעוניינת לסבלט אותה עבור 40,000 דולר בחודשי החורף, ו-70,000 דולר בחודשי הקיץ, כי אז באמת מקבלים את האפקט המלא של הבית.

סטאר טראש
תקרות גבוהות ואנרגיות טובות - פמלה אנדרסון | צילום: Pascal Le Segretain, Gettyimages IL

מישל וויליאמס מציינת עשור למותו של הית' לדג'ר

השבוע צוין עשור למותו של השחקן הית' לדג'ר, שמת אחרי שנטל בטעות מנת יתר של תרופות מרשם. מישל וויליאמס, שמגדלת עד היום את בתם המשותפת מטילדה, חלקה ללדג'ר כבוד באמצעות פוסט חסכוני באינסטגרם. "זה בסדר", נכתב על התמונה העגמומית של וויליאמס:

סטאר טראש
עשר שנים חלפו - מישל ווילימאס (שמאל) | צילום: אינסטגרם

הגיע הזמן באמת: וויליאם גילח את הראש

אחרי שנים של חוסר התמודדות עם העובדה שהוא אחד הנסיכים המקריחים בעולם, הנסיך וויליאם הציג לאחרונה ראש מגולח. זה כשלעצמו סיפור מרגש מאוד, אולם מרגש עוד יותר הסיפור שמאחורי הגילוח.

סטאר טראש
תתחדש, יא נסיך - הנסיך וויליאם | צילום: WPA Pool, Gettyimages IL

שמועה עקשנית טוענת שהגילוח קרה בעקבות התערבות בין וויליאם ואחיו, הארי. אם וויליאם לא היה מגלח, היה נגזר עליו להתלבש בתחפושת ולרוץ איתה ברחוב. תרחיש שהיינו נהנים ממנו ללא ספק, אבל לטובת הממלכה כולה – טוב שהוא החליט לגלח וזהו.

למה לא תראו בקרוב את התינוקת של קים וקניה? >>