אם אין עוגות, תוכלו פירות

במקום לרדת קצת לעם ולצרוך קמח, סוכר או מוצרי חלב, ויקטוריה בקהאם הראתה לכולנו איך שומרים על גזרה דקיקה בכל ימות השנה, ועיצבנה עם פוסט יום ההולדת הכי לא עממי שיש. לציון 44 שנים של פושיות, ויק קיבלה עוגת יום הולדת שהיא בעצם - ווייט פור איט - אבטיח מעוטר בתותים. אנחנו נלך לרדת על מיכל של בן אנד ג'ריס ולחשוב על הבחירות שלנו.

 

Love from a very lucky mummy x  I love u all so so much x kisses @davidbeckham @brooklynbeckham @romeobeckham @cruzbeckham #harper x

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

הכינו את הכינורות

אוי, זאיין מאליק, אתה יכול להיות חמוד יותר? הזמר, שסיים לא מזמן את הזוגיות הכי דביקה ומתוקה שראינו עם ג'יג'י חדיד, דיבר עליה השבוע בראיון. "שאפתי להיות מאוהב לשארית חיי", הוא אמר. האמת? לא ציפינו מכוכב פופ צעיר וחתיך להיות כל כך שמרן לגבי מונוגמיה, אבל אין ספק שזה מתוק ומחמם לב. אולי תחזרו, בשבילנו?

 

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

בלה מגיבה לרכילות כמו מלכה

דה וויקנד עשה לא מעט כותרות בפסטיבל קואצ'לה. בין השאר, הוא בכה על הבמה כששר על האקסית סלינה, הסתובב צמוד לדיג'יי, שנטל ג'פריס (חברה קרובה של ג'סטין ביבר), ודווח שהוא גם נצפה מתנשק עם המיתולוגית בלה חדיד. אחרי שהפרט העסיסי האחרון פורסם בכל מקום, בלה החליטה ליישר את ההדורים בדרך מדהימה. היא ניגשה לפוסט האינסטוש של ערוץ E! שדיווחו על המזמוז ופשוט הגיבה שם "זו לא הייתי אני".

A post shared by (@bellahadid) on

מריחואנה מלכותית

בני המשפחה האמריקאית של מייגן מרקל לא מפסיקים להביך אותה, פשוט על ידי זה שהם מתנהגים כמו אמריקאים. עכשיו, האחיין שלה, שהוא מגדל מריחואנה רפואית בעל רישיון, החליט לגדל זן קנביס שיקרא על שמה - Markle's Sparkle. הוא מספר שמייגן גדלה בקליפורניה ולכן בטוח תומכת בלגליזציה. אנחנו מרוצים מהעניין, אבל היינו שמחים לראות את הפרצוף של המלכה כשהיא מגלה על זה.

 

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on

לורד הדושים

סקוט דיסיק לא מפסיק להוכיח שהוא פשוט לא ראוי להיות חלק מהמשפחה המלכותית שהיא הקרדשיאן-ג'נרס. על פי השמועות, במקום ליישר קו עם האקסית קורטני ושאר המשפחה ולהתייצב לצד קלואי בשערוריית הבגידה, הוא החליט להציע דווקא לטריסטן את תמיכתו. אל תשכח מי משלמות לך את המשכורת, כן?

 

Drive like the Lord using @carhopperapp in Miami, LA, Vegas and more. Go sign up now to get 10% off your first rental! #RentDriveConquer #ad

A post shared by Scott Disick (@letthelordbewithyou) on

וגם פריס קצת מסתבכת

המצלמות של אתר הרכילות "TMZ" תפסו את פריס וניקי הילטון מסתובבות באאוטפיטים תואמים, וכמובן שהיא נשאלה על הנושא הבוער ביותר של הרגע - טריסטן וקלואי. "הוא צריך להתנהג אליה כמו למלכה", אמרה פריס, אבל סירבה להגיב על מה שקלואי צריכה לעשות, בניסיון לצאת הכי פוליטיקלי קורקט שיש. זה כמעט עבד לה, אבל כשנשאלה מה היא הייתה עושה במצב כזה, ענתה: "לי זה בחיים לא יקרה, הגבר שלי מדהים".

#Twinning with my Queen. ✨✨

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on