View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

לו מזיז לה

עד כה שמענו את ג'יי לו משתפכת בראיונות על הקשר שלה ושל אלכס רודריגז, על הצעת הנישואין המרגשת ועל כך שהיא "לא יכולה להיות יותר מאושרת". במקביל, צפו דיווחים ושמועות שונות על בגידות מצד רודריגז, באדיבות שחקן בייסבול שטען כי אשתו לשעבר מנהלת רומן עם הארוס של לופז או כוכבת פורנו שסיפרה על ההודעות המפורשות ששלח לה.


רק עכשיו ג'יי לו עצמה סוף סוף נדרשת לסוגיה, וכפי שאפשר היה להבין מהתנהלותה עד כה: זה לא ממש מזיז לה. "זה פשוט לא משנה", אמרה בראיון רדיו. "אני יודעת את האמת. אני יודעת מי הוא, הוא יודע מי אני. ואנחנו פשוט מאושרים. לא ניתן לכל מיני אנשים לבוא ולספר לנו על מערכת היחסים שלנו".

View this post on Instagram

A post shared by Alex Rodriguez (@arod) on

מרימה לה מסיבה

אם לאורך כל הסאגה הזאת בכלל מלמלתם לעצמכם משהו בנוסח "מי בכלל יבגוד בג'יי לו", רודריגז עצמו סיפק השבוע חיזוק פוטוגני במיוחד לטיעון הזה, כששיתף סרטון של ארוסתו מפרגנת לקולגות ובעיקר לצופים, ורוקדת בטרנינג (ובשרירי בטן מופרכים) לצלילי מיקס של קארדי בי וריהאנה עמו היא מופיעה בטור. "אתם יודעים שזה בא. זו כבר המסיבה שלה", כתב בהתייחסות לסיבוב ההופעות המתקרב של לופז, "It's My Party".

View this post on Instagram

You know it’s comin’. It’s already her party here in the Rocky Mountains. #rehearsals #cantwait #JLoItsMyParty

A post shared by Alex Rodriguez (@arod) on

ילדת פלא

ובכל זאת, מופע היחיד שגנב השבוע את ההצגה מכל דבר אחר שייך לנורת' ווסט בת החמש, שמיום ליום מפזרת יותר סטאר קוואליטי מהפנט ברחבי הרשת. זה קורה בעיקר בחסות אירועי ה"סאנדיי סרוויס" השבועיים שעורכים קים וקניה, ובהם נהנית בתם הבכורה להפגין את הסטייל ההיסטרי, כישורי הריקוד והשירה ובעיקר הביטחון העצמי מעורר הקנאה שלה. "אומייגאד, היא מנסה לתפוס את קדמת הבמה", כתבה אמא קים על הסרטון, ואנחנו יכולים להוסיף רק שזה בהחלט מצליח לה: קבלו אותה בחליפת קימונו כתומה, משתלטת על המיקרופון ועפה על "As" של סטיבי וונדר.

View this post on Instagram

A post shared by Kim Kardashian Snapchat  (@kimkardashiansnap) on

הארי ומייגן מתפנקים

בזמן שוויליאם וקייט הפכו לשיחת הממלכה בעקבות השמועות על בגידה חמורה מצדו, נראה שהארי ומייגן נהנו לשייט קצת מתחת לרדאר הציבורי ואפילו עשו את זה בחופשה רומנטית יוקרתית במיוחד. "בייבימון", מכנים באתרים הבריטיים את הגיחה המפנקת שעשו השניים קצת לפני שיהפכו להורים. "מייגן עומדת ללדת ממש תוך כמה שבועות", מספר לעיתון "הסאן" מקורב לזוג המלכותי. "אז הארי רצה לפנק אותה".

והוא פינק אותה: על פי הדיווחים, השניים בילו שלושה לילות במלון היוקרה הכפרי Heckfield Place בהמפשייר, שלילה אחד בו עולה 10,000 פאונד - כחמישים אלף שקלים. שם הם יצאו לטיולים פסטורליים, אכלו ארוחות משובחות ו"הדהימו" את שאר אורחי המלון בנוכחותם. "הם רצו מנוחה ורגיעה, ומייגן נמשכה לקטע האורגני של המלון, שמייצר את רוב האוכל שלו בחווה הצמודה", המשיך המקורב, "זה היה מאוד רגוע. הם טיילו, מייגן ישבה על נדנדה שנתלתה מעץ, הם אכלו אוכל מעולה והיא נהנתה בעיקר מהתפוזים מצופי השוקולד המזוהים עם המלון".

View this post on Instagram

A post shared by Heckfield Place (@heckfield_place) on

אם אופרה אומרת

אבל הארי הוא לא היחיד שפינק את מייגן השבוע: פירגון משמעותי נוסף הגיע מכיוונה של האישה שכל אמריקאי ממוצע מאמין שהיא סוג של אלוהים - אופרה ווינפרי כמובן. "אני חושבת שמציגים אותה באופן מאוד לא הוגן", אמרה הכוהנת הגדולה כשהתארחה בתכנית הבוקר של CBS ודיברה על שיתוף הפעולה המסקרן שלה עם מייגן והארי ביצירת סדרה העוסקת בבריאות הנפש. "אני חושבת שאם אנשים באמת היו מכירים אותה הם היו מבינים שהיא לא רק חיננית ודינמית בעמדה שהיא מחזיקה, אלא שיש לה לב נפלא, חם, נותן ואוהב. וזה ממש לא פייר".

View this post on Instagram

A post shared by Global Citizen (@glblctzn) on