קלואי הקולית

זה לא סוד שלקלואי קרדשיאן היה מזל די נאחס בכל מה שקשור לזוגיות ואהבה, ובזמן שטריסטן תומפסון מתחנף אליה בכל הזדמנות אפשרית, אקס אחר שלה, למאר אודום, התארס השבוע. כעת, מגיעים הדיווחים הראשונים על התגובה של קלואי, ואם חשבתם שתראו כאן דרמה או קנאה - חפשו את כל אלה במקום אחר.

על פי מקורבים לקלואי, כוכבת הריאליטי שמחה בשביל הגרוש שלה וארוסתו החדשה, מאמנת הכושר סברינה פאר. מתברר שקלואי שמעה על האירוסים עוד לפני שהגיעו הכותרות, דרך חברים משותפים שלה ושל למאר. "קלואי רוצה שהוא יהיה שמח", אמרו המקורות. "היא תמיד קיוותה שהוא ימצא את דרכו לחיות חיים בריאים, ואם הוא מצא שוב אושר, היא שמחה בשבילו. הפרק המשותף שלהם בחיים נסגר והיא עברה הלאה, לא נותרו אצלה שום רגשות רעים או קנאה. היא רוצה את הטוב ביותר עבורו".

View this post on Instagram

Introducing my new fiancé!! Soon to be Mrs. Parr-Odom. She the ONE!!!! @getuptoparr

A post shared by Lamar Odom (@lamarodom) on

אל תדאגו לדמי

דמי לובאטו הכריזה על מערכת היחסים החדשה שלה עם הדוגמן אוסטין ווילסון בפוסט באינסטגרם השבוע, והמעריצים שלה כבר בלחץ. הזמרת נאבקה בעבר עם התמכרות לסמים, והיא נקייה כבר מעל לשנה, אחרי מנת יתר שסיכנה את חייה. 

חלק מהעוקבים שלה הביעו חשש בתגובות לתמונה המשותפת שווילסון ידרדר אותה חזרה לסמים, אבל מתברר שהחששות האלה ממש לא מבוססים. למעשה, מקורות מקורבים לדמי מספרים שהיא הכירה את הדוגמן דרך קבוצת חברים חדשה שהיא מסתובבת איתה לאחרונה, שמורכבת ברובה ממכורים לשעבר שהשאירו את הסמים מאחוריהם, כולל ווילסון. למעשה, העובדה ששניהם התגברו על התמכרויות העבר היא אחד הדברים שחיברו ביניהם.

 

View this post on Instagram

My ❤️...

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

הקרדשיאנס (שוב) מעצבנות את העולם

לקלואי קרדשיאן היו רק כוונות טובות כשהיא העלתה אתמול קטע מתוך תוכנית הריאליטי המשפחתית לחשבון האינסטגרם שלה. היא בסך הכל רצתה לקדם את התוכנית, אבל העוקבים פחות זרמו איתה. למה? כי בקטע המדובר, המשפחה העשירה מנהלת מלחמת אוכל.

בעוד עוקבים רבים השתעשעו מאוד לראות את הקרדשיאנס משליכות אוכל אחת על השנייה, היו גם לא מעט תגובות שליליות. "לכל כך הרבה אנשים אין מה לאכול ואתן משחקות עם אוכל, זה עצוב כי הערצתי אתכן", כתבה אחת העוקבות, ואחרים הצטרפו עם טענות דומות ואף קראו לאחיות "חסרות רגישות" ו"מגעילות", על כך שהן מבזבזות אוכל בזמן שישנם כל כך הרבה אנשים רעבים בעולם.

View this post on Instagram

You messed with the wrong b*tch, @krisjenner We’re back this Sunday! Watch a new episode of Keeping Up, Sunday 9/8c on E!

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

 

הזוג שמתקעקע ביחד

אחרי סשן המזמוזים הלוהט שלהם השבוע כשצפו במשחק כדורסל, שון מנדס וקמילה קביו המשיכו לפעילות זוגית אחרת, והלכו להתקעקע ביחד. אל דאגה, לא מדובר בטעות הקלאסית שעושים זוגות צעירים רבים שמקעקעים אחד את השנייה על עצמם, וכל אחד מהם הלך על קעקוע שלא קשור לשני.

שון קיעקע מאחורי האוזן את האות A, לכבוד אחותו הקטנה אליה, וקביו קעקעה על הזרת שלה את המשפט "It's A mystery" - ציטוט מהסרט "שייקספיר מאוהב". אגב, מדובר בקעקוע הראשון של הזמרת, ומנדס העלה את הקעקועים לאינסטגרם שלו עם הכיתוב "ברוכה הבאה למועדון".