הסיפור שגרם לקלואי לסמס לאקס

מקשי המקלדת שמרכיבים את שמו של למאר אודום כבר נשחקו לנו לגמרי, מאז שהגרוש הידוע לשמצה של קלואי קרדשיאן חזר בסערה לחיינו היישר משנת 2015 הישנה והטובה. זה קורה בחסות האוטוביוגרפיה מפוצצת הכותרות העסיסיות שלו, שהביאה לנו בין השאר את הפנינים "כך רימיתי בבדיקת סמים באמצעות פין מלאכותי", "היום בו הייתי כל כך מסומם שאיימתי על חייה של אשתי" וכמובן את הלהיט הבלתי נשכח: "מה קרה כשאשתי וחמותי תפסו אותי בחדר מלא חשפניות".

מה שקרה, אגב, הוא שקלואי המסכנה תפסה את הבחורה העירומה הראשונה שראתה והחלה להרביץ לה בחמת זעם בזמן שקריס צורחת שתפסיק. "היא סימסה לי אתמול", חשף לפתע אודום באחד מהראיונות שהעניק השבוע, קצת אחרי ששחזר את הרגע הנורא בו איים להרוג אותה. אבל זה לא הסיפור שגרם לקלואי לשלוח את ההודעה ה"חברית", לדבריו. "היא דיברה על זה שהיא באה למלון והרימה יד על הבחורה ההיא, וכתבה שהיא בכלל לא חשבה שאני זוכר את זה".

View this post on Instagram

#LamarOdom is opening up about his biggest regrets over his marriage to #KhloeKardashian. Link in the bio for our emotional interview about his new book “Darkness to Light.”

A post shared by ExtraTV (@extratv) on

הלורד והליידי לנצח

עם כל הכבוד (ואין הרבה) לאודום, יש גבר נוסף בחייה של קלואי שמייצר רכילות לוהטת. קוראים לו סקוט דיסיק, ומגיע לו מזל טוב, כי הוא חגג השבוע 36 אביבים. קלואי, כידוע לכל מי שצופה בריאליטי המשפחתי, קרובה מאוד לאקס המיתולוגי של אחותה, וברכת יום ההולדת האינסטגרמית שהקדישה לו הייתה נרגשת בהתאם. "עברנו דרך ארוכה, אני ואתה. אני מודה על כל שיא ושפל כי אנחנו קרובים מאי אז פעם. אני גאה להגיד שאתה אח שלי ואחד החברים הכי טובים שלי", כתבה לצד תמונה משותפת של שניהם, וחתמה: "הלורד והליידי לנצח!".

אבל כמו שקורה עם כל פוסט שעוסק בו, לא משנה כמה פעמים תכנה אותו "אח שלי", העוקבים ממשיכים לתהות: "מה קורה כאן? כמה כימיה", להעיר: "דאם, אתם נראים כל טוב ביחד" ובעיקר לקבוע: "אין מצב שמעולם לא הזד**נתם". הפעם נחלצו להגנתה של קלו שתי מעריצות נאמנות: "עם כל מה שקרה לאחרונה, היא הייתה כל כך שבורת לב ומרוסקת. היא לא הייתה מתנהגת כך אם הייתה עושה אותו דבר ושוכבת עם אב ילדיה של אחותה", העירה אחת, ואחרת הזכירה: "אנשים שוכחים שלבחור הזה אין אמא, אבא או אחים. זאת אחותו, המשפחה היחידה שלו חוץ מהילדים. זה שהם קרובים לא אומר שהם מזד**נים". קלואי, מצידה, הביעה את הסכמתה וגמלה לשתיהן באימוג'יז של לבבות ונשיקות.

View this post on Instagram

Happy birthday to my brother @letthelordbewithyou !!! I am so thankful to have such an incredible addition such as you to our family! We have come such a long way, you and I! I am so thankful for the person that you have grown into. I am thankful for every highs and lows because we have been through it all and we are closer than ever. I am proud to say that you are my brother and also one of my best friends! Have the best birthday Lord!! FOREVER the Lord and the Lady

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

אריאנה עושה שעווה

אז אין ספק שקלואי קרדשיאן עברה דברים לא פשוטים לאחרונה ובכלל, אבל הגיע הזמן להתייחס לעוגמת הנפש האמיתית והקשה ביותר שנרשמה השבוע - זו של אריאנה גרנדה המסכנה. לא, אנחנו לא מדברים על אלרגיית העגבניות שגרמה לה לבטל הופעות, אלא על העלבון הצורב שהוא בובת השעווה החדשה והרשמית שלה במוזיאון מאדאם טוסו.

הרשת סוערת מאז חשיפת התועבה, שהוכתרה כ"מביכה" ו"לא מכבדת" על ידי מעריצי ארי הנזעמים. "אתם צריכים להמיס את הפרצוף שלה ולעשות את זה מחדש", הגיב אחד, ואחרת כתבה: "מי שעשה את הגבות מחפש לריב". לבסוף נדרשה אריאנה עצמה לסוגיה, ועשתה זאת באלגנטיות אופיינית כשהגיבה לפוסט הרשמי: "אני רק רוצה לדבר על זה".

View this post on Instagram

It's the thought that counts. #CommentsByCelebs

A post shared by Comments By Celebs (@commentsbycelebs) on

הנחת סלב

מי שלא זוכה להתלונן השבוע על כמה קשה לו להיות מפורסם הוא דווקא ג'סטין ביבר, שכמעט הצליח להסתבך שוב עם החוק בכל הנוגע לנהיגה המפוקפקת שלו. הפעם הוא אמנם לא דרס צלם פפראצי, אבל עבר עבירה שאינה עניין של מה בכך. אתר TMZ מדווח כי ביום שני עצרו שני שוטרים את הלמבורגיני הנוצצת של הביבס, לאחר שהבחינו כי חלונותיו כהים מהמותר והוא נוסע בלי לוחית רישוי.

ג'סטין כנראה מאוד לא רוצה שיזהו אותו, אבל כאן, כאמור, זה דווקא עבד לטובתו: "הכוכב הפעיל את הקסם האישי שלו", טוען הדיווח, "והשוטרים החליטו לשחרר אותו כיוון שנהג בנימוס, בכבוד ובשיתוף פעולה, והבטיח לתקן את הליקויים בהקדם האפשרי".

View this post on Instagram

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

בית פתוח

אם לסכם את השבוע האחרון, אנחנו בעיקר לא מאמינים שמה שעשינו במהלכו זה לשבת במשרד ולהתמרמר על הממשלה, בזמן שביתם של הארי, מייגן וארצ'י אשכרה היה פתוח לציבור מיום שלישי עד יום חמישי. זה קרה במסגרת אירוע צדקה שאיפשר לכ-40 מבקרים בני מזל לשוטט בשטחי פורגמור קוטג', לעשות פיקניק בגנים היפהפיים סביבו ולהציץ בנחישות מהחלונות בתקווה לזהות איזה פרצוף מלכותי.

זה אמנם לא קרה, אבל האורחים הנכבדים בהחלט חזרו עם מסקנות מעניינות. "כמה מהחלונות היו פתוחים ושתי מכוניות חנו בכניסה, אז סביר שמישהו נמצא שם. משוגע כמה אפשר היה להתקרב לבית", צייצה אחת מהן. "אבל אני באמת לא מבינה איך הם מצליחים להרדים את ארצ'י עם כל המטוסים האלה מעל הראש שלהם". אכן, מתברר כי עם כל התנאים המלכותיים המפנקים, הקוטג' גם ממוקם סמוך לנמל התעופה העמוס הית'רו, כשרעשי הנחיתות וההמראות הן חלק בלתי נפרד מהאווירה הפסטורלית. תזכרו את זה בפעם הבאה שהקנאה תאכל אתכם.

View this post on Instagram

Today The Duke and Duchess of Sussex are delighted to share their first public moment as a family. They are so incredibly grateful for the warm wishes and support they’ve received from everyone around the world, since welcoming their son two days ago. Photo cred: Chris Allerton ©️SussexRoyal

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on