מייגן מקללת

למקרה שלא ידעתם את העובדה המאד חשובה הזאת - למייגן מרקל היה אתר בנושאי לייפסטייל לפני שהפכה לדוכסית מסאסקס ובת המלוכה המפורסמת בעולם. האתר שנקרא The Tig מן הסתם לא פעיל היום, אבל עדיין אפשר לחלץ ממנו פנינים שמקבלות משמעות מרגשת במיוחד בימים אלה.

כך, למשל, בקוסמופוליטן שלפו מהארכיון את הפוסט שבו התייחסה מייגן להחלטות השנה החדשה שלה, אי שם ב-2016 הרחוקה, ולפחות שתיים מהן מעידות על הרגלים מאוד לא מלכותיים: "לרוץ מרתון. להפסיק לכסוס ציפורניים. להפסיק לקלל", כתבה הדוכסית העדינה. "אלה החלטות השנה החדשה שלי בכל שנה מחדש. המרתון לא קורה. הקללות מגיעות כשאני עובדת יותר מדי או כשאני מרגישה שובבה במיוחד אחרי כמה דרינקים". למזלה ולצערנו, עניין הדרינקים פחות רלוונטי כרגע בגלל ההריון המלכותי, ובעצם נדמה לנו שגם עניין העבודה.

View this post on Instagram

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on

קים מסניפה

לא מעט ידיעות חשובות סובבות את קים וקניה בשבוע האחרון - למשל שהם שכרו צוות כבאים פרטי וכך הצילו את בתי השכנים מהשריפה, או לחילופין שקים עורכת לקניה התערבות שקטה ובקרת נזקים - אבל אין ספק שמבחינתנו הפרט הגורלי שנחשף השבוע הוא תשובתה של קים לשאלה הבוערת: איך קניה מריח?

"עשיר", ענתה קימי בראיון למגזין The Cut. "אני לא יכולה להסביר את זה, אבל הוא מריח כמו איש עשיר. כאילו… כמו כסף, לא יודעת", אמרה וצחקקה. "הוא מריח כמו איך שאתם מדמיינים שקמפיין ממש יקר לבושם של סן לורן מריח". אנחנו חושבים שמדובר בתשובה מצוינת שבעיקר עושה חשק להסניף את מר ייזי, אבל למשתמשי טוויטר מסוימים היו, מן הסתם, מחשבות אחרות. " במקום זה היא צריכה לדאוג שהוא ייקח את התרופות שלו", המליץ אחד, ואחר הצהיר: "אני לעולם לא אהיה מסוגל להריח את הכסף שלי שוב". היה גם מי שפשוט תהה: "את מתכוונת שהוא מריח כמו הכסף שלך?".

View this post on Instagram

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

טראוויס נבהל

הראפר טראוויס סקוט, אבא של סטורמי וובסטר ובן הזוג של קיילי ג'נר, שבאינסטגרם מכנה אותו "בעלי" אף שהשניים לא נישאו, התארח השבוע בתכניתה של אלן דג'נרס ושחזר את הרגעים מחדר הלידה, ביום המבורך ההוא שבו סטורמי והלחיים המתוקות שלה הגיחו לעולם.

סקוט בן ה-26 סיפר שמאמא קריס עשתה לו הדרכה מקדימה על פרטי הנס שעומד להתחולל, ואחד מהם סיקרן אותו במיוחד: "יש מין דבר כזה שנקרא שליה, ואו מיי גוד, פחדתי מזה ממש. אבל אז חתכתי את חבל הטבור וקריס החזיקה אותה", סיפר. "אז השליה הקריפה אותך?", שאלה אלן, ובתגובה סקוט רק הינהן בחרדה.

View this post on Instagram

A post shared by Ellen (@theellenshow) on

 הילארי מבהילה

את הילארי דאף, לעומת זאת, שליות כנראה קצת פחות מפחידות, כי בראיון שהעניקה לפודקאסט שעוסק בהריון ולידה, היא סיפרה שלאחר לידת בתה בחודש שעבר, היא החליטה לעשות את הדבר ההוליוודי ולאכול את השליה, כי "זה מונע דימומים ודיכאון אחרי לידה". עד כאן הכל נורמלי לחלוטין כמובן, אבל חכו שתשמעו באיזה פורמט החליטה דאף לצרוך את השליה של עצמה.

"זה היה השייק הכי מקסים שאי פעם שתיתי", אמרה וסיפרה ש, ובכן, עירבלה את השליה עם קצת מיץ ופירות יער לכדי סמות'י עסיסי. "לא שתיתי סמות'י כל כך נהדר מאז שהייתי בת עשר. זה היה מעדן".

View this post on Instagram

A post shared by Hilary Duff (@hilaryduff) on

 אריאנה קוברת

למקרה ש"ת'נקיו, נקסט" לא הבהיר את זה מספיק: אריאנה גרנדה התגברה יפה מאד על כל הגברים בחייה, והארוס לשעבר פיט דיווידסון בראשם. למעשה, מדווחים מקורבים בסביבתה, הכוכבת מתכננת להישאר רווקה עכשיו למשך תקופה רצינית. "היא מאד מיהרה עם פיט, וזו הייתה פרידה קשה", ציטטו ב-RadarOnline. "עכשיו היא לא רוצה לצאת עם אף אחד כדי שתוכל להתמקד בעצמה".

עצמה, כידוע, היא בחורה ממש מתוקה ומשעשעת, ואריאנה הוכיחה את כל זה לתפארת השבוע באמצעות מילה אחת בלבד. כוכבת העל סדקה את האיטרנט כשהגיבה לפוסט אינסטגרם אקראי שקידם כתבה בנושא "13 טיפים לבחירת טבעת האירוסין המושלמת" עם טיפ מנצח משלה: "אל".

View this post on Instagram

A post shared by @commentsbycelebs on