ביוש, טריסטן!

בגדת בקרדשיאנית? אין בעיה, הנקמה מיד תגיע. משפחת האמאזונות התייצבה לצדה של קלואי לאחר
השערורייה עם טריסטן, ועכשיו עולות שמועות - די הגיוניות - שכעת לאחר הלידה קלואי מתכננת לתבוע משמורת בלעדית על התינוקת הטרייה, כדי שהיא לא תצטרך לראות את הפרצוף הבוגדני שלו יותר בחיים. זאת, אגב, במקביל לשמועות שטוענות כי תומפסון נכח במהלך הלידה. בקיצור, לא בטוחים לאן זה ילך - אבל בהצלחה להתמודד עם הבולדוזר שהיא קריס ג'נר!

 

Mommy and Daddy  @sashasamsonova

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

מחליק לה ל-DM

אחרי שג'סטין ת'רו נצפה בניו יורק עם אוברי פלאזה, השמועות מספרות שהוא מפלרטט בטירוף בהודעות טקסט עם כוכבת אחרת - סלינה גומז. ג'סטין בן ה-46 וסלינה בת ה-25 מכירים דרך ג'ניפר אניסטון, מה שהופך את הפלירטוט הזה ללא קול במיוחד. סלינה מסמסת חזרה, אבל מקורבים אליה אומרים שזה רק כי היא טיפוס נחמד שלא אוהב לנפנף. אנחנו אומרים - תבקשי ממנו כליה וכך תדעי אם הוא רציני.

 

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

קים בהתקף קנאה

מי העזה להוריד את קים קרדשיאן מכס המלכות ככוכבת הלוהטת בעולם? מתברר שקים אכולת קנאה בימים אלה, בגלל כל תשומת הלב שמייגן מרקל מקבלת. קימוש, כפרה עליה, תמיד מנסה להתיידד עם המתחרות שלה ולבחור באהבה ולא במלחמה, לכן היא מנסה להתקרב למרקל אבל על פי מקורות, לא הצליחה אפילו להשיג את כתובת המייל שלה. אאוץ'.

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

נגמר הברומנס

לרשימה הפרידות ההוליוודיות הכואבות של החודשים האחרונים אפשר להוסיף זוג יציב במיוחד - מאט דיימון ובן אפלק. ה-BFFים, שהחלו את דרכם בהוליווד ביחד, הולכים ומתרחקים מכיוון שמאט מנהל חיים שלווים ובריאים יחד עם אשתו לוסיאנה, בעוד בן, כידוע, אוהב לשתות - והרבה. הזוג מקורב לג'ניפר גרנר ועל פי השמועות, לוסיאנה מנסה להרחיק את בן מהמשפחה שלה ככל הניתן, וגם מאט דואג פן החבר ההולל יפגע לו בקריירה ובחיי המשפחה.

A post shared by Film Lovers Unite!!! (@film.lovers.unite) on

בטעם רע

היי, פריס ג'קסון, הכל בסדר שם? נסיכת הפופ חגגה יום הולדת 20 ומי שנעדרה מהחגיגה היא קארה דלווין, בת זוגה על פי השמועות. מי שדווקא כן הוזמן הוא כריס בראון, ועכשיו חוגגות השמועות שהשניים הם יותר מחברים. כריס בראון מכה הנשים על פני קארה דלווין? סירייסלי? אפילו אבא שלך לא היה כל כך משוגע.

 

A post shared by Paris-Michael K. Jackalope (@parisjackson) on

ההזמנה אבדה בדואר

ברק אובמה והנסיך הארי ידועים בחברות הקרובה והמאוד חמודה שלהם, אבל מתברר שכשאתה נסיך, ההחלטה את מי להזמין לחתונה שלך ממש לא בידיך. כך קרה שברק ומישל נשארו מחוץ לרשימה, לאחר שבארמון החליטו שלא להזמין אף מנהיג פוליטי, כולל ראש ממשלת בריטניה. לנו זו נראית כמו דרך מאוד לא מעודנת להתחמק מלהזמין את טראמפ.

 

A post shared by Barack Obama (@barackobama) on

>> קייט מידלטון יוצאת לסיבוב קניות - לבדה