View this post on Instagram

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

גאגא שוחה בעמוקים

השבוע האינטרנט הסכים להניח קצת לתיאוריית הרומן הסוער בין ליידי גאגא לבראדלי קופר, בעיקר כי לראשונה מזה תקופה, הם לא עשו עיניים אחד לשנייה על איזה שטיח אדום או ישבו צמוד-צמוד על איזו במה. עם כל הכבוד ל"כימיה המטורפת" ביניהם,  אומרים כעת מקורביו של קופר לאתר Us Weekly, זה קורה כי "בראדלי מוכן להיפרד מההצגה, עכשיו כשעונת הפרסים נגמרה".

נשמע בריא והגיוני בסך הכל, אבל כפי שחשדנו - הליידי המתוקה, שבדיוק פירקה עוד אירוסין, לא ממש נמצאת באותו מקום מהבחינה הזאת. "גאגא מתקשה יותר להיפרד מהדמות של 'כוכב נולד', ומתמודדת עם רגשות מאוד עמוקים". אנחנו חוששים שקוראים לרגשות האלה אהבה נכזבת.

View this post on Instagram

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

משבר אמון

אפשר רק לקוות שהסיפור של גאגא ובראדלי משאיר אחריו מינימום נפגעים, אבל למקרה שאירינה שייק בכל זאת נותנת לספקולציות להדאיג אותה, נמליץ לבראדלי לצפות וללמוד מטראוויס סקוט: כזכור, בין כל האירועים הדרמטיים בחייה של קיילי ג'נר בשבועות האחרונים, הייתה גם מיני שערוריה סביב חשד לבגידה מצד בן הזוג.

זה קרה כשקיילי עברה על הודעות האינסטגרם של סקוט ומצאה שם כמה התכתבויות "ידידותיות מדי" עם מעריצות. סקוט מיהר להכחיש, אך גם ביטל הופעה ומחק את האינסטגרם, ככל הנראה בניסיון נחוש להוכיח שהוא ממש לא טריסטן תומפסון. קיילי אמנם לא שברה את הכלים אבל כן "מרגישה שהיא כבר לא יודעת במי לבטוח", ואפשר להבין אותה.

טראוויס, מצידו "עושה שמיניות באוויר כדי להוכיח את אהבתו ולמחוק את כל הספקות שלה", מספר המקור של E!News. "זה שהוא ביטל את ההופעה ומחק את האינסטגרם היה משמעותי בשבילה. הצורה בה הוא הגיב בהחלט עזרה לקיילי להרגיש יותר בטוחה".

View this post on Instagram

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

וואן דאנס?

אם גאגא ובראדלי לא קורים וקיילי וטראוויס חזרו למוטב, לא נותר אלא לבדוק מה מתרחש בגזרת הזוג המסקרן לא פחות - נעמי קמפבל וליאם פיין. בפעם האחרונה שהתעדכנו, השניים נהנו מ"סקס מטורף", ובעוד פיין "לא מאמין למזלו הטוב", חבריו החלו לחשוש ש"היא רואה בו צעצוע להשתעשע איתו לפני שתמשיך הלאה ותשבור לו את הלב".

עכשיו מתברר שהחברים כנראה ידעו על מה הם מדברים, כי עדים שנכחו במסיבת האוסקר המסורתית שעורכים ג'יי זי וביונסה, סיפרו ל-Mirror כי נעמי "התנהגה כמו רווקה ונהנתה מהחיים. ככל שהמסיבה התקדמה היא התקרבה יותר ויותר לדרייק, ובסוף הם גם רקדו ביחד", חשף המקור את העדות העסיסית, ואילו מקורביה של הסופרמודל הוסיפו: "היא לא רוצה להיות במערכת יחסים רצינית כרגע, ולא מזמינה את ליאם לאירועים. היא אוהבת את הספייס שלה".

View this post on Instagram

A post shared by Naomi Campbell (@naomi) on

נאום הנסיך

כמיטב המסורת, נסיים את התפריט השבועי עם קינוח מתוק באדיבות הזוגות המלכותיים. אם חשבתם שקיבלתם את מנת ההארי ומייגן הגדושה שלכם לשבוע הזה, אחרי שהשניים פטפטו בהתלהבות על הצאצא ש"תכף מגיע", תשמחו לשמוע שמאז הם הספיקו לככב בעוד שתי הופעות מתוקשרות ולהיראות קורנים ומאוהבים מתמיד.

אבל הרגע החמוד ביותר התרחש כשהארי עלה לנאום באירוע שמקדם מנהיגות צעירה. "מעורר תקווה להיות בחברת אנשים מתקדמים, נחושים ופתוחים כמוכם. אתם הדור הכי מעורב בהיסטוריה, ואתם תעצבו את העתיד", הוא החמיא ואז ציטט שני אנשים חשובים: "כמו שאשתי תמיד מזכירה לי באמצעות הציטוט האהוב עליה של מרטין לותר קינג - חושך לא יכול לגרש חושך. רק אור יכול'", ואחרי עוד כמה מילות מוטיבציה החליט: "עכשיו אנסה לגרור את אשתי לבמה".

ואכן, מייגן ההריונית יצאה בביישנות מאחורי הקלעים היישר אל זרועותיו של הנסיך ולקול תשואות הקהל המופתע. "חבר'ה, אנחנו איתכם", הודיע הארי כשהוא מחבק את אשתו. "תתחילו לעבוד!". מה שתגיד, הוד מעלתך!

View this post on Instagram

A post shared by Meghan and Harry (@meghan_harry_news) on

הקוקו של וויליאם

אנחנו באמת מקווים שלא תצאו מהאייטם הזה עם סוכרת השבוע, כי אין ברירה אלא להזכיר עוד חמידות מלכותית אחת חמודה במיוחד, אז ראו הוזהרתם: במסגרת הביקור הרשמי של וויליאם וקייט בבלאקפול, הנסיך נצפה משוחח עם אחד הנוכחים, אב לילדה קטנה גם הוא, על, ובכן, תסרוקות. "עשית לה פעם קוקו? זה סיוט!", שאל הנסיך את האב שסיפר כי למד איך לסגנן את שיערה של בתו באמצעות טוטוריאלז ביוטיוב. "ניסית לעשות צמה?", התערבה קייט. "זה הכי קשה". "אני יכול לעשות לשארלוט קוקו", השיב וויליאם. "אבל זהו. אין לי מספיק שיער להתאמן עליו".