מאמי, אין לי אקסים? חודשיים בלבד אחרי שהחליטה להפריד כוחות מהראפר הלטיני הלוהט, באד באני, דוגמנית העל וכוכבת "הקדשיאנס" קנדל ג'נר מתנחמת בזרועותיו של לא אחר מהאקס המיתולוגי שלה, שחקן ה-NBA דווין בוקר, איתו יצאה לפני כן.

מקורבים לג'נר ובוקר מספרים ל-TMZ כי לאחרונה הם מבלים יותר זמן יחד, ועדות פומבית ראשונה לכך יכולנו לראות במהלך משחקי הסופרבול שנערכו לפני כשבועיים. בוקר ישב באותו תא הצפייה האקסלוסיבי לצדן של קים וקלואי קרדשיאן - וגם לצדה של קנדל. אומנם הם לא התקרבו זה לזו במהלך המשחק, אבל זה לגמרי העלה חשדות בקרב המעריצים האדוקים של השניים. אומנם, מקורות יודעי דבר מצננים את ההתלהבות - ומבהירים כי הדוגמנית והשחקן לוקחים את זה לאט הפעם - וכרגע הם אפילו לא מגדירים את מה שקורה ביניהם.

קנדל ודווין נפרדו בנובמבר 2022, ועל פי הדיווחים, בזמנו זה נגמר בעקבות לוחות הזמנים העמוסים של השניים, שלא אפשרו להם, לכאורה, להמשיך ולנהל את מערכת היחסים בשלט רחוק כשכל אחד בקריירה תובענית משלו.  אבל כעת נראה שלמרות העומס, השניים מצאו את עצמם שוב יחד, ובימים האחרונים עדי ראייה מספרים כי הם ראו את קנדל בדלאס, זאת בזמן שדווין היה גם כן בעיר לטובת משחק כדורסל שבו השתתף.  

כזכור, אחרי שנפרדה מדווין, קנדל פצחה ברומן מסעיר ומפתיע במיוחד עם הכוכב הפורטוריקני, באד באני. השניים ניהלו זוגיות בפרופיל נמוך ודי הרחק מאור הזרקורים. בדצמבר האחרון, מגזין People אישר כי השניים נפרדו - ולמרות שתועדו אחר כך חוגגים את השנה החדשה יחד עם חברים משותפים, נראה שקנדל עדיין העדיפה לחזור לדווין. 

קנדל ג'נר, באד באני (צילום: 	Kevork Djansezian, getty images)
מה יש לך להגיד על זה? באד באני וקנדל ג'נר | צילום: Kevork Djansezian, getty images