בייבי, בייבי, בייבי, הו: ג'סטין והיילי ביבר מצפים לילד ראשון יחד. הכוכבת העלתה הערב (חמישי) מספר תמונות לחשבון האינסטגרם שלה, לצד סרטון רומנטי ותייגה את בעלה. בתיעוד נראים השניים מאוהבים מתמיד, כשהיילי לבושה בלבן - עם בטן מתוקה שכבר הספיקה לצאת.

ההודעה המרגשת מגיעה אחרי שבחודשים האחרונים הזוג התמודד עם לא מעט שמועות באשר לחיי הנישואים שלהם, שיצאו לדרך בספטמבר 2018. מאז - לא הפסיקו דיבורים על כך שהיילי בהיריון, תוך שמדורי הרכילות והמעריצים לא מרפים מהכוכבת בת ה-27. 

View this post on Instagram

A post shared by Hailey Rhode Baldwin Bieber (@haileybieber)

מי שזרק עוד קיסם למדורה היה אביה של היילי, השחקן סטיבן בולדווין שעורר דאגה בפברואר האחרון. בולדווין העלה סרטון של ביבר מנגן ושר וביקש לשאת תפילות למען חתנו: "נוצרים, בבקשה מכם, כשאתם חושבים על ג'סטין והיילי, הקדישו רגע כדי להתפלל עבורם לחוכמה, הגנה וקרבה לאלוהים", כתב אז. הרשת געשה ואחר כך הזוג אף נצפה ברחבי לוס אנג'לס, כשהיילי בפרצוף קודר מתמיד.

חודש אחרי הדברים של אביה, עלה לכוכבת, שפרסמה בפוסט נוקב תגובה לרחשים: "רק לידיעתכם, הסטוריז ו'האייטמים העיוורים' שאני רואה בטיקטוק בלי הפסקה הם 100 אחוז שקריים ופשוט הגיעו משום מקום, מארץ האשליות". הימים הללו מאחוריהם כעת - והיא וביבר מציגים חזית מאוחדת מתמיד, עם בייבי קטן בדרך.