לרגל השקת מותג מוצרי השיער החדש שלה, העונה לשם Cécred, ביונסה יצאה מאזור הנוחות שלה והעניקה ריאיון חשוף אחרי שנים שלא. בכתבה למגזין Essence, היא סיפרה על הליין החדש שלה - ועל הדרך גם חשפה פרט מרעיש מחייה האישיים.

בריאיון, ביונסה סיפרה לראשונה כי היא סובלת מפסוריאזיס (מחלת עור אוטואימונית שגורמת לפריחה, גירודים, כתמים וקשקשים). "יש לי המון זיכרונות שקשורים לשיער שלי. מערכת היחסים שיש לנו עם השיער שלנו זה מסע כל כך אישי", אמרה הדיווה - ואז הוסיפה: "מלהעביר שעות במספרה של אמא שלי בילדות, ועד לזיכרון של אבא שלי מורח שמן על הקרקפת שלי כדי לטפל בפסוריאזיס שלי - אלה הרגעים שהיו קדושים עבורי".

View this post on Instagram

A post shared by Beyoncé (@beyonce)

כבר שנים רבות שביונסה מקפידה שלא להעניק ריאיונות לכלי התקשורת, ובוחרת להביע את שעל ליבה אך ורק דרך המוזיקה שהיא מוציאה. הריאיון החשוף הזה מגיע ימים ספורים אחרי הפרסומת המדוברת שלה בסופרבול, שלאחריה הכריזה על אלבום חדש בסגנון קאנטרי שצפוי לצאת בסוף חודש הבא.

View this post on Instagram

A post shared by Beyoncé (@beyonce)

ביונסה היא לא הראשונה שבוחרת לדבר בפתיחות על מחלת הפסוריאזיס. כזכור, גם קים קרדשיאן לא מתביישת להציג בפני מאות מיליוני עוקביה באינסטגרם את ההתמודדות שלה עם המחלה. רק בחודש שעבר היא הציגה החמרה במצבה בעור וסיפרה על המאבק הלא פשוט.