בתם בת ה-17 של בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי, שיילו, תעבור בקרוב לגור עם אביה, בראד פיט, ותעזוב את האחוזה המפנקת של אמה אנג'לינה, כך על פי דיווחים מעבר לים. שיילו מתכננת לעשות את הצעד מתישהו כשימלאו לה 18 שנים במאי הקרוב.

"שיילו לא אומללה אצל אנג'לינה, אבל היא בת 18 בקרוב ורוצה לעשות קצת שינויים", שיתף מקורב למשפחה. "בנוסף, היא מעריצה את בראד ותמיד הייתה הילדה הקטנה של אבא". עוד מדווח כי בראד היה "מאושר כששיילו סיפרה לו את החדשות". המקור טען שאנג'לינה לעומת זאת, לא מרוצה מהבחירה של בתה הנערה, אבל "יכולה לקבל את ההחלטות שלה".

שיילו ג'ולי פיט (צילום: getty images)
צילום: getty images

בנוסף לשיילו, בני הזוג לשעבר חולקים חמישה ילדים נוספים: מדוקס (22), פאקס (20), זהרה (19) והתאומים ויויאן ונוקס (15). למרות שבראד כנראה נמצא ביחסים טובים עם התאומים, המקורב טען שמדוקס, פאקס וזהרה לא מעוניינים לתקן את מערכת היחסים שלהם עם אביהם, שכזכור הפכה סוערת רגע לפני הגירושים שלו ושל אנג'לינה.

"שיילו יכול ללכת לבית אמה ולראות אותה ואת ואת אחיה ואחיותיה", הוסיף המקור וציין שאחוזתו של בראד בקליפורניה קרובה לביתה של אנג'לינה. ב-2014 בראד ואנג'לינה נישאו בפרובאנס שבדרום צרפת, והתגרשו כשנתיים לאחר מכן ב-2016.

שיילו ג'ולי פיט (צילום: Barry King, getty images)
שיילו כשהייתה קטנה עם אבא בראד | צילום: Barry King, getty images

בזמנו שופט העניק לבראד משמורת של 50/50 על ילדיהם במסגרת הסכם הגירושים, אך מאז השניים המשיכו להתדיין על משמורת וזכויות ביקור. לאחר גירושיהם השניים הסתבכו במאבק משפטי מר על הכרם הצרפתי שלהם שנמשך עד היום. 

שיילו ג'ולי פיט (צילום: Barry King, getty images)
צילום: Barry King, getty images