רק לפני שנתיים הם סוף סוף התחתנו, כשהאהבה ביניהם ניצתה מחדש 20 שנה אחרי שנפרדו וביטלו אירוסים. אבל נראה שסיפור האגדות הזה בין ג'ניפר לופז לבן אפלק מגיע לסיומו המר - מהר מהצפוי. אחרי אין-ספור פעמים שנצפו מתווכחים בציבור - ברכב, ברחוב או באמצע שידור חי של טקס פרסי הגראמי - מקורבים חושפים היום (חמישי) כי בניפר חווים משבר עמוק ביחסים, וייתכן כי הם כבר מדברים על גירושים.

לופז (54) צולמה אתמול (רביעי) ללא נוכחותו של בן ונראתה במראה ספורטיבי קז'ואלי כשהגיעה לסטודיו לריקוד בלוס אנג'לס, מלווה בצוות שלה. אפלק (51), כאמור, לא היה לצדה, ואם כבר מדברים על זה - הפעם האחרונה שהשניים נצפו יחד הייתה לפני זמן לא מבוטל, שבעה שבועות אם להיות מדויקים, אז נצפו סועדים יחד במסעדה בצהרי היום בעיר ניו יורק. מה שעוד הוסיף השבוע לשמועות על פרידה הוא תיעוד של ג'יי לו מחפשת בתים בשכונת בוורלי הילס ביום שלישי האחרון - שוב, בלי בן.

View this post on Instagram

A post shared by Regiane Rodrigues (@re_jlo)

@dailymail Any body language experts in the audience? Head to DailyMail.com for more #jlo #jenniferlopez #benaffleck #bennifer #fyp #dailymail ♬ original sound - Daily Mail

כבר אתמול החלו לצוץ דיווחים כי בני הזוג "פשוט לא מצליחים לגרום לזה לעבוד" - וכי הם לקראת הפרדת כוחות. מקור ששוחח עם מגזין In Touch טוען שאפלק אפילו כבר הספיק לעזוב את ביתם המשותף בלוס אנג'לס. "הכתובת הייתה על הקיר - זה נגמר", קבע המקורב והוסיף: "הם לקראת גירושים - והפעם בן לא אשם. הוא מתמקד בעבודה שלו ובילדים שלו עכשיו. בן כבר עזב, וסביר להניח שהם יצטרכו למכור את בית החלומות שהם חיפשו אחריו שנתיים", המשיך המקורב. "הם לעולם לא יפסיקו לאהוב אחד את השני, אבל היא לא יכולה לשלוט בו, והוא לא יכול לשנות אותה. אין סיכוי שזה היה יכול להימשך".

ג'ניפר לופז, בן אפלק (צילום: MEGA, getty images)
בן וג'ניפר ביציאה האחרונה יחד בסוף מרץ | צילום: MEGA, getty images

ההחלטה של ג'ניפר לשחרר את הסרט התיעודי שלה, "סיפור האהבה הגדול שמעולם לא סופר", בפברואר האחרון, שתיעד את סיפור אהבתה עם אפלק, ככל הנראה העיבה על מערכת היחסים של השניים. המקור גם אמר כי "בן לעולם לא ינסה לבטל את חלומותיה של ג'ניפר או לומר לה שהיא לא יכולה לעשות משהו שמקדם את הקריירה שלה, למרות שהיא יכולה להיות די שתלטנית כלפיו".

גם המעריצים הבחינו שבני הזוג מבלים הרבה זמן בנפרד לאחרונה וכי הגיעו לאירועים שונים בנפרד. לופז הגיעה לבד לגמרי לנשף המט גאלה היוקרתי שנערך לפני שבוע וחצי בניו יורק. רבים הופתעו מכך שאפלק לא הגיע גם כן.

ג'ניפר לופז, בן אפלק (צילום: 	thecelebrityfinder/Bauer-Griffin, getty images)
צילום: thecelebrityfinder/Bauer-Griffin, getty images

נראה שקיבלנו הצצה למתח ששורר בין השניים עוד בסרט התיעודי של לופז, שם אפלק הודה שהוא לא מרגיש בנוח עם זוגיות מתוקשרת. "כשחזרנו להיות יחד אמרתי, 'אחד הדברים שאני לא רוצה זו מערכת יחסים ברשתות החברתיות'. ואז הבנתי שזה לא דבר הוגן לבקש, זה כאילו, אתה הולך להתחתן עם קפטן של סירה ולהגיד, 'טוב, אני לא רוצה את המים'. אז אנחנו מנסים ללמוד ולהתפשר".