כבר כמה שבועות שסביב ג'ניפר לופז ובן אפלק רצות שמועות כי הם במשבר שעלול לסיים את הנישואים הקצרים שלהם. אחרי שביום שבת האחרון אפלק נצפה ללא טבעת הנישואים שלו ויום לאחר מכן החזיר אותה - נראה שכעת בני הזוג רוצים להרגיע את כולם ולשדר עסקים כרגיל.

הצמד ההוליוודי נתפס יחד במכונית אתמול (ראשון), כשבן נוהג וג'ניפר לידו. השניים נראו מחויכים ושמחים ובעיקר משועשעים מכל הסיפור, זאת על אף שמקורב אישר שהם כבר לא גרים יחד בדירה שרכשו רק לא מזמן במיליונים. בני הזוג נפגשו בסנטה מוניקה, שם שניהם התייצבו כדי לתמוך בילדה של ג'יי לו, אמה, באירוע בבית הספר. ג'ניפר גארנר גם הייתה באירוע יחד עם בנה/בתה פין, מאחר והילדים מאוד קרובים. 

תמונות הפפראצי צולמו כשבן וג'ניפר עזבו את סנטה מוניקה והיו בדרכם לאכול יחד במסעדה. יש הטוענים שהמסעדה הספציפית שהשניים בחרו ללכת אליה ידועה בפרופיל הגבוה של אורחיה מה שאומר שלרוב צלמי פפראצי מסתובבים שם. כלומר - אם היו רוצים פרטיות, כנראה שהיו הולכים למקום אחר.

הפפראצי המחויך מגיע אחרי עשרות צילומים של השניים פחות שמחים, ובעיקר מתווכחים, כאשר בחודשיים האחרונים הם כמעט ובכלל לא נראו יחד ונכחו באירועים מתוקשרים כל אחד לבדו. האם זו רק הצגה - או שהם באמת עדיין ביחד? נצטרך לחכות ולראות.