בשנת 2016 הזוג הכי נוצץ בעולם אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט סיימו את הנישואים שלהם בטונים צורמים במיוחד. מאוחר יותר נטען כי בראד התעלל באנג'לינה ובילדים ואף היה אלים כלפיהם. כעת הדיילי מייל מפרסם לראשונה סטורי זועם של בנם המאומץ של בראד ואנג'לינה, פאקס, שבו הוא מאשר את השמועות הנוראיות לגבי פיט.

פאקס פרסם את הסטורי הקשה לכבוד יום האב בשנת 2020 בעמוד האינסטגרם הפרטי שלו כשהיה בן 16 בלבד, ורק חבריו יכלו לראות אותו אז, אך כעת, שלוש שנים אחרי, תוכן הסטורי מתפרסם. "יום האב שמח לחרא ברמה העולמית הזה", כתב פאקס וצירף את תמונתו של פיט על במת טקס האוסקר.

פאקס ג'ולי פיט, בראד פיט (צילום: instagram)
הפוסט של פאקס. 2020 | צילום: instagram

"אתה כל פעם מחדש מוכיח את עצמך כאדם נורא ובזוי. אין לך שום התחשבות או אמפתיה כלפי ארבעת ילדיך הקטנים ביותר שרועדים מפחד בנוכחותך. לעולם לא תבין את הנזק שעשית למשפחתי כי אין לך את היכולת הבסיסית לעשות זאת. הפכת את חייהם של הקרובים אליי לגיהינום תמידי. אתה יכול להגיד לעצמך ולעולם מה שאתה רוצה, אבל האמת תתברר יום אחד. אז, יום אב שמח, אדם פאקינג נורא".

אנג'לינה ג'ולי אימצה את פאקס מבית יתומים בהו צ'י מין סיטי, וייטנאם, בשנת 2007. הוא היה בן שלוש וננטש כתינוק על ידי אמו הביולוגית שהייתה מכורה להרואין. בראד אימץ אותו רשמית בשנה שלאחר מכן. כשפיט (59) וג'ולי, (48) נפרדו ב-2016, רק שנתיים לאחר שנישאו בטקס פרטי בצרפת, הילדים נשארו עם אמם על רקע דיווחים על מריבה במטוס פרטי בין הבן הבכור מדוקס ובראד.

פאקס ג'ולי פיט, בראד פיט (צילום: 	JB Lacroix, getty images)
צילום: JB Lacroix, getty images

כעת ברור כי מערכת היחסים בין פאקס לפיט מעורערת גם כן לנוכח הסטורי הקשה. מקור אישר שהחשבון הפרטי אכן שייך לפאקס. "זה החשבון שהוא משתמש בו לחברים - חברים מבית הספר בעיקר. הוא אף פעם לא אומר הרבה על ההורים שלו, שומר לעצמו, אז זה היה יוצא דופן".

פאקס לא אמר אם היה אירוע ספציפי שגרם לו לכתוב את הדברים או שזה הגיע אחרי שנים של מתח בינו לבין אביו. למרות שפאקס הוא הילד השלישי של בראד ואנג'לינה - אחרי האח מדוקס והאחות זהרה - שג'ולי אימצה לפני כן, פאקס מבוגר מזהרה בשנה. ארבעת הילדים הצעירים ביותר, שלטענתו פיט מעורר בהם פחד וחרדה, הם זהרה, כיום בת 18, ושלושת הילדים הביולוגיים של בני הזוג, שיילו (17), והתאומים בני ה-15 נוקס וויויאן.

אנג'לינה ג'ולי ובנה פאקס בטקס גלובוס הזהב (צילום: Frazer Harrison, Gettyimages IL)
אנג'לינה ג'ולי ובנה פאקס בטקס גלובוס הזהב | צילום: Frazer Harrison, Gettyimages IL

הגירושים המכוערים בין ג'ולי ופיט הסתיימו ב-2019, ולמרות שלג'ולי הייתה תחילה משמורת מלאה על הילדים, ההסכם בוטל וב-2021 ניתנה לפיט 50% משמורת, שלאחר מכן נלקחו ממנו שוב.

פיט נחקר גם על ידי ה-FBI ומחלקת רווחת הילדים והמשפחה של לוס אנג'לס בגין האשמות על התעללות בילדים בעקבות המריבה לכאורה עם מדוקס במטוס פרטי חמישה ימים לפני שג'ולי הגישה בקשה לגירושים. נטען כי מדוקס הגן על ג'ולי במהלך מאבק בין הוריו. מאוחר יותר סיפר מקור ל"פיפל", שפיט היה שיכור באותה עת, והוסיף: "היה ויכוח בינו לבין אנג'לינה, ויכוח שלא טופל בצורה נכונה והסלים יותר ממה שהיה צריך".

פאקס ג'ולי פיט, אנג'לינה ג'ולי (צילום: 	Monica Schipper, getty images)
מדוקס, זהרה, שיילו, פאקס, ויויאן ונוקס | צילום: Monica Schipper, getty images

ג'ולי אמרה לרשויות שפיט התנהג "כמו מפלצת" במטוס. למרות שאף אחד מבני הזוג או הילדים מעולם לא דיברו בפומבי על התקרית, ג'ולי אמרה לווג ב-2021 שהיא נפרדה מפיט למען 'רווחת משפחתה'. היא הוסיפה: "זו הייתה ההחלטה הנכונה. אני ממשיכה להתמקד בריפוי שלהם. יש אנשים שניצלו את השתיקה שלי והילדים רואים שקרים על עצמם בתקשורת, אבל אני מזכירה להם שהם יודעים את האמת שלהם. למעשה, הם שישה צעירים מאוד אמיצים, מאוד חזקים".