רק לפני כחודש הנסיך הארי הוציא לאור את ספר הזיכרונות החדש והשערורייתי שלו, "Spare", שפשוט לא מפסיק להכות גלים ברחבי העולם. בספר, הארי לא חסך מהקוראים וסיפר לפרטי פרטים על החוויה הביזארית בה איבד לראשונה את הבתולים שלו עם אישה שמבוגרת ממנו בכמה שנים. עכשיו, אותה האישה המדוברת בוחרת להיחשף - ומגלה מה באמת קרה שם באותו הלילה מהצד שלה.

אז הכירו את סשה וולפול, בזמנו הייתה עובדת באורוות הסוסים באחוזתו של המלך צ'ארלס. בריאיון למגזין "The Sun", היא חושפת כי האקט המיני בינה לבין הארי היה "ניצוץ מלא בתשוקה שארך חמש דקות". הכל קרה אי-אז בשנת 2001, בחגיגות יום ההולדת ה-19 של סשה, שנערכו בפאב בווילטשייר. הארי, אז רק בן 16, הגיע גם הוא למסיבה, וברגע אחד של שכרות, השניים התגנבו לשדות המרעה מחוץ לפאב ויצאו לעשן סיגריה יחד. בהשפעת יותר מדי שוטים של טקילה, לטענתה של סשה, העניינים בינה לבין הנסיך התחממו עד מהרה - והשניים מצאו  את עצמם שוכבים על הרצפה. 

הנסיך הארי ומשמאל האישה איתה איבד את בתוליו (צילום: Antony Jones / Getty Images)
הנסיך הארי עם חברים בשנת 2001. סשה וולפול משמאל | צילום: Antony Jones / Getty Images

"אני האישה שאיתה הנסיך הארי איבד את הבתולים שלו", סיפרה סשה למגזין. "הסקס בינינו היה לוהט ומלא תשוקה, אבל זה היה סקס בין שני חברים טובים", הוסיפה. "זה היה ממש רגע של שטות בין חברים. דבר אחד פשוט הוביל לדבר אחר במהירות שיא. בסופו של דבר מצאנו את עצמנו שכובים על הרצפה, כל זאת בזמן שצוות האבטחה של הארי מחפש אותו בכל השדה, כשאנחנו מנסים כמה שיותר לשמור על השקט כדי שלא ימצאו אותנו ככה", חשפה. "זה היה רגע מלהיב. אמנם יצאנו מהפאב ל-15 דקות, אבל הסקס עצמו ארך רק חמש דקות. לא התכוונו בכלל לעשות את זה, הוא היה צעיר ממני וזה פשוט קרה", הודתה. 

הנסיך הארי (צילום: Jon Furniss, getty images)
צילום: Jon Furniss, getty images

סשה, כיום בת 40, נשואה באושר ואמא לשניים, טוענת כי אף אחד מאנשיו של הנסיך הארי לא טרח לעדכן אותה שהסיפור האישי הזה של השניים שהתרחש לפני יותר מ-20 שנה, הולך להתפרסם בספר הזיכרונות החדש שלו. "אף אחד לא הזהיר אותי שהלילה ההוא ייכלל בספר. הארי או אנשיו יכלו למצוא אותי ולהגיד לי שהם מתכוונים לעשות כך. אני מנהלת חיים שקטים ושלווים - אני לא מעוניינת ברעש הזה סביבי".