בשני האחרון קים קרדשיאן קמה נוסטלגית והחליטה לפרסם בחשבון האינסטגרם שלה תמונת עבר שלה - לצד לא אחר מאמן החושים והמנטליסט שלנו, ליאור סושרד. זמן קצר אחרי שהתלהבנו מהכבוד ההיסטרי שסושרד קיבל בפיד היוקרתי של כוכבת העל - קים מיהרה למחוק את התמונה המדוברת, ומאז הרשת החלה לסעור ולהעלות ספקולציות בנוגע לסיבת המחיקה.

אתר Page Six, שבחר להתייחס לסושרד רק כ"חבר של קים" (פתחתם איתנו חזית), מדווח כי מעריצים רבים בטוחים שהסיבה למחיקת התמונה היא בגלל שהמחטב של קימי הציץ מבעד לשמלה שלה - מה שעלול לפגוע במותג המחטבים שלה, "סקימס", שכידוע, שוויו עומד על לא פחות מארבעה *מיליארד* דולרים. "חחח, אפשר לראות את המחטב על הרגל שלה", נכתב. אנחנו בטוחים שתקרית המלתחה הזו לא הייתה חלילה פוגעת לה בפרנסה - אבל קים כמו קים, ידועה כטיפוס פרפקציוניסט במיוחד. 

קים קרדשיאן מחקה את התמונה עם ליאור סושרד (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של קים קרדשיאן)
לא לשימוש! | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של קים קרדשיאן

ספקולציה רווחת אחרת שמתרוצצת ברשת טוענת כי התמונה צולמה בחגיגות יום ההולדת של הגרוש קניה ווסט - וייתכן שפחות בא לה להחיות זיכרונות מתקופה שהיא ככל הנראה מעדיפה לשכוח. אנחנו לגמרי יכולים להבין. 

קים קרדשיאן וקניה ווסט (צילום: מתוך instagram)
קים קרדשיאן וקניה ווסט | צילום: מתוך instagram

אחרים טוענים כי קים בחרה למחוק את התמונה לאור העובדה שעור הפנים שלה שם נראה כהה בצורה קיצונית - הרבה יותר מצבע העור הטבעי שלה, והיא אולי פחדה ששוב יאשימו אותה ב"בלאקפישינג" (מונח מודרני המתאר מישהו שמתחזה לשחור על ידי שינוי המראה שלו באמצעות איפור, עריכה או ניתוח). "איזה גזע היא מעמידה פנים שהיא?", כתבה עוקבת אחת. "היא אשכרה נראית כמו אישה שחורה. היא חייבת לעצור את החרא הזה, זה פאקינג מטורלל", הוסיפה בתקיפות מעריצה נוספת. 

קים קרדשיאן ונורת' ווסט (צילום: instagram)
קים קרדשיאן ובתה נורת' ווסט | צילום: instagram

זו לא הפעם הראשונה שקים מואשמת בבלאקפישינג. זמן קצר אחרי שהשיקה את מותג הביוטי שלה KKW BEAUTY ב-2017, רבים טענו כי בתמונות הקמפיין שלה היא נראית שחורה מתמיד, מה שהוביל אותה לערוך את הצילומים מחדש.

בריאיון שלה מ-2021, היא אמרה: "כמובן שלעולם לא אעשה משהו שיפגע בשום תרבות. בעבר חטפתי ביקורות רבות על כך שהלכתי עם צמות בשיער, ואני מבינה את זה. האמת שהרבה פעמים זה מגיע מהבת שלי, נורת', שמבקשת ממני לעשות תסרוקת דומה לשלה. היו לי שיחות איתה שאמרתי לה 'את יודעת מה? אולי התסרוקת הזו תיראה עלייך יותר טוב מאשר עליי". גם על מילים אלה שלה, קים חטפה עלבונות והאשמות על כך ש"השתמשה" בילדה שלה כ"תירוץ" לנכס לעצמה את התרבות השחורה.