לאחיות קרדשיאן מעולם לא הייתה בושה כשזה מגיע לפרנסה - ואתמול (חמישי), כשהעונה הרביעית שלהן בריאליטי המשפחתי הגיעה לסיומה, קלואי קרדשיאן העניקה הוכחה חותכת לטענה. כוכבת הריאליטי נשאלה מה התוכניות שלה לעתיד - וסיפרה על תוכניות חדשות לעשיית ממון: היא שוקלת לפתוח חשבון אונליפנס.

בהתחלה קלואי אומנם רק השתעשעה ברעיון, אבל כשמוזיקת ג'אז התחילה להתנגן ברקע היא דווקא התחילה להציע כמה נקודות לתוכן ספציפי מאוד בחשבון העתידי - שיתמקד בכפות הרגליים שלה, בטענה שזה יהיה רווחי במיוחד, כפי שדיווח אתמול מגזין people. "אתם רוצה שאצבע את הציפורניים שלי בצבע מיוחד? קיבלתם", אמרה קלואי לפני שממש נכנסה לזה.

View this post on Instagram

A post shared by Khloé Kardashian (@kloe.kardash)

"אתם רוצים שאשים לק בצבע מיוחד ברגליים? קיבלתם! אשים גרביונים. אנשים עדיין לובשים את זה? לאט, בטח! אפשיל את הגרב לאט לאט, אשים את כף הרגל שלי בקצת ג'לי, לא יודעת. אה, בוץ, חול בין האצבעות", הוסיפה קלואי, לפני שציינה, כאמור בלי בושה: "אני יכולה להמשיך, אבל אני חושבת שהבנתם לאן החשבון שלי הולך".

מדובר בעונה עמוסה במיוחד עבור קלואי בת ה-39, שהתרכזה בה בעיקר בניווט מערכת היחסים שלה, לצד ההורות המשותפת לשני ילדיה הקטנים, עם האקס טריסטן תומפסון. רק בפרק הקודם היא סיפרה למצלמות ש"מה שקרה ביני לבין טריסטן לא היה איזו תקרית קטנה. זו הייתה סיטואציה מסיבית שהייתה באמת חוויה מאוד טראומטית עבורי בחיי, אז אני לא הולכת לשכוח את זה. אבל אני כל כך גאה שאני מסוגלת להיות אדיבה ובוגרת ולהראות לילדים שלי שאמא ואבא יכולים לחיות יחד ולהיות הורים משותפים".

קלואי קרדשיאן וטריסטן תומפסון (צילום: מתוך אינסטגרם, instagram)
קלואי וטריסטן, עם בתם טרו | צילום: מתוך אינסטגרם, instagram

היכולת של השניים לחלוק מרחב משותף הוא לא מובן מאליו כלל. כזכור, הסאגה בין קלואי וטריסטן בן ה-32 החלה ב-2016. אלא שהוא לא נותר נאמן ובגד בה כמה וכמה פעמים, כולל עם הבסטי של אחותה קיילי אז, ג'ורדין וודס – ורק מספר ימים לפני שקלואי ילדה את בתם טרו. שנים לאחר מכן, הם נתנו לרומן המעורער שלהם עוד הזדמנות, אך בדצמבר 2021, נחשפה החרפה במסגרתה נולד לטריסטן ילד ממראלי ניקולס. זאת, בשעה שציפה עם קלואי לילדם השני באמצעות אם פונדקאית. את מערכת היחסים הטעונה ביניהם סיימה קלואי לבסוף חודשים לפני לידת בנם, באוגוסט 2022, ומאז היא שבה ומדגישה שאין לה כל כוונה לחזור על שגיאות מהעבר.

ברגע אחר העונה, היא ניסתה להסביר למה טריסטן עדיין בחייה, למרות הבגידות הידועות לשמצה. "אני לא תמימה לעובדה שהחבר שלי לשעבר גר בבית שלי ושאנחנו נמצאים בזמנים ממש רגישים", אמרה - והדגישה שכבר שהציבה גבולות ברורים. "אני אף פעם לא רוצה להיות מישהי שמישהו יכול להאשים שהטעיתי אותו כשזה מגיע לאהבה. אני חושבת שאני כל כך נחושה לגבי זה, כי הייתי בצד המקבל, ואני פשוט לא חושבת שאהבה זה משהו שמשחקים איתו. טריסטן אמר בעבר שאני האישה שלו. אני לא אומרת שאני לא מאמינה לו, אבל שמעתי את זה וכמובן שזה הכעיס אותי בהתחלה, כי הייתי כזה, אם אני פאקינג כזאת, אז למה התייחסת אליי ככה ובכמה הזדמנויות? אני אוהבת אהבה ואני רומנטיקנית חסרת תקנה, אבל זה לא ישנה את הרגשתי ואת מה שקרה", טענה נחרצת אז.

כעת, כאמור, נראה שקלואי ממשיכה להתקדם בחייה כשהיא שוקלת את צעדיה העסקיים החדשים. "אני באמת חושבת שאני צריכה לעשות אונליפנס לכפות הרגליים שלי. אני מרגישה שזה יהיה ממש משתלם", כפי שאמרה.

View this post on Instagram

A post shared by Khloé Kardashian (@kloe.kardash)