כשבוע וחצי עבר מאז מייגן פוקס הרעידה את הוליווד כשבחרה להסיר עוקב באינסטגרם מבן זוגה הראפר מאשין גאן קלי ולמחוק את כל תמונותיהם המשותפות יחד. מאז, החלו להתרוצץ אין-ספור שמועות במדורי הרכילות מעבר לים שטענו כי השניים נמצאים במשבר ביחסים אחרי שמייגן גילתה שמאשין גאן בגד בה. 

בעקבות הסערה סביבה וסביב הראפר, פוקס החליטה למחוק את כל התמונות שלה ברשתות החברתיות, עד שבסופו של דבר מחקה לחלוטין את חשבון האינסטגרם שלה. אלא שאמש (ראשון) הכוכבת החליטה לחזור לפלפורמה - ופרסמה הצהרה רשמית בחשבון האינסטגרם שלה - בה היא הכחישה את הדיווחים על בגידה.

View this post on Instagram

A post shared by Megan Fox (@meganfox)

"לא הייתה התערבות של צד שלישי מכל סוג שהוא במערכת היחסים שלנו", הודתה מייגן. "מדובר בחדשות חסרות בסיס שאפילו צ'אט GPT היה כותב טוב יותר. אתם צריכים להניח לסיפור הזה ולעזוב את כולנו בשקט", ביקשה מכמעט 21 מיליון העוקבים שלה. 

מייגן פוקס מאורסת (צילום: אינסטגרם, meganfox)
מייגן פוקס ומאשין גאן קלי | צילום: אינסטגרם, meganfox

כזכור, ניצנים של המשבר בין פוקס לארוס שלה הגיעו עוד בטקס פרסי הגראמי שמערך לפני כשבועיים. עדי ראייה סיפרו שהשניים ניהלו ויכוח קולני במיוחד. מקור למגזין Page Six אישר בזמנו שמייגן לא הייתה לצדו של הראפר במהלך הטקס כשהוא עלה לבמה, ולא התלוותה אליו לשטיח האדום. ימים ספורים לאחר מכן, פוקס נתפסה כשהיא ללא טבעת האירוסים שלה. נקווה שכל הסאגה הזו מאחוריהם.