בספטמבר האחרון דיווחנו לכם על כך שדוגמנית העל ג'יזל בונדשן עזבה את הבית המשותף שלה ושל בעלה, שחקן הפוטבול טום בריידי – אחרי 13 שנים יחד, במהלכן הביאו שלושה ילדים לעולם. חודש לאחר מכן הם כבר הכריזו על גירושים – והסיבה לכל זה הייתה החלטתו של בריידי לא לפרוש בסוף מקריירת הפוטבול שלו, כפי שהבטיח לאשתו וגם לילדיו. מאז ג'יזל כבר עברה להתגורר בקוסטה ריקה ונצפתה בחופשה לוהטת עם מאמן הג'יו ג'יטסו שלה – אבל היום (רביעי) הגרוש שלה טום בריידי הפיל פצצה.

בסרטון שהעלה לעמוד האינסטגרם שלו, בריידי הודיע (שוב) כי הוא פורש מקריירת הפוטבול, "לנצח", והודה ללא מעט אנשים שתמכו בו. "למשפחתי, לחבריי, לחבריי לקבוצה, למתחריי, תודה לכם שאפשרתם לי לחיות את החלום שלי". אל הפוסט הוא צירף גם כמה תמונות של מאמניו, חבריו – ואף משפחתו, ביניהם ילדיו וגרושתו ג'יזל. בתזמון מקרי (או שלא), זה קורה בדיוק אחרי שנודע כי ג'יזל מתכוונת לשבור שתיקה בנוגע לזוגיות והגירושים מטום, בשער למגזין "ואניטי פייר". האם יש לו מה להסתיר?

View this post on Instagram

A post shared by Tom Brady (@tombrady)

ובכל זאת, ג'יזל, הגיבה לו על הפוסט וכתבה: "מאחלת לך רק דברים נפלאים בפרק החדש הזה בחייך". כזאת אישה גדולה מהחיים.

"הילדים שלי ואני היינו רוצים שהוא יהיה יותר נוכח", אמרה בונדשן על בריידי בריאיון שלה לשער של מגזין Elle ספטמבר. מקורב לזוג אמר אז כי "היו צרות בנישואים בגלל ההחלטה שלו לבטל את הפרישה. ג'יזל תמיד הייתה זו עם הילדים. הם הסכימו שהוא יפרוש כדי להתמקד במשפחה, ואז הוא שינה את דעתו". ובכן, נראה שהיא השתנתה שוב – אבל זה קצת מאוחר מדי, כי הוא נשאר בלי אישה ובלי קריירה.