נראה שמותו של בריאן רנדל, בן זוגה של השחקנית סנדרה בולוק שהלך לעולמו בסוף השבוע האחרון בגיל 57 אחרי מאבק ממושך במחלת ה-ALS, טלטל את הוליווד בפרט ואת כל העולם בכלל. אתר TMZ מדווח כי מאז שנודע על לכתו ביום שני האחרון, ארגון חולי ALS בארה"ב זוכה לתרומות ענק, וביממה האחרונה נרשמת עלייה של לא פחות מ-500 אחוזים בתרומות.

בהצהרה הרשמית שבישרה על מותו של רנדל, משפחתו ביקשה כי במקום זרי פרחים - היא תשמח שכולם יבחרו לתרום לארגון ה-ALS ולבית החולים במדינת מסצ'וסטס, ונראה שכך קורה. ב-24 השעות האחרונות גורמים בארגון מדווחים על זינוק מטאורי בתרומות, ונראה שמעריציה של בולוק, שתמיד עזרה לגייס כספים לארגון, בחרו לתרום בהמוניהם.

סנדרה בולוק ובריאן רנדל (צילום: Raymond Hall/GC Images)
צילום: Raymond Hall/GC Images

"אנחנו אסירי תודה על התמיכה הענקית שאנחנו מקבלים לכבוד בריאן", מסר הארגון והוסיף כי התרומות "יסייעו להם במטרה להפוך את ALS למחלה שאפשר יהיה לחיות לצדה באמצעות טיפול מקומי, תמיכה לאומית ומחקרים עולמיים".

View this post on Instagram

A post shared by Sandra Bullock (@sandra.bullock.official)

אחותה של בולוק דיברה בשבחה של השחקנית, וסיפרה כי היא דאגה לטפל ברנדל ללא הפסקה - שנלחם במחלה עד הסוף. רנדל היה דוגמן שהפך במרוץ השנים לצלם, ואת בולוק (59) הוא הכיר לראשונה כשצילם את לואיס, בנה המאומץ של השחקנית, בשנת 2015. השניים חשפו את מערכת היחסים שלהם לראשונה לאחר שנצפו יחד באותה השנה בחתונה של השחקנית ג'ניפר אניסטון וג'סטין ת'רו.