הכוכב האייקוני של סרטי אינדיאנה ג'ונס, האריסון פורד בן ה-80, קיבל שאלה מכתבת שובבה במהלך מסיבת עיתונאים בפסטיבל קאן השנתי ה-76, שהצליחה לבלבל אותו קצת. הכתבת הנועזת הרשתה לעצמה להתעלם מהנושא לשמו התכנסו כולם - הסרט החדש בכיכובו של פורד - ואמרה להאריסון שהיא חושבת שהוא פשוט לוהט.

הקהל ההמום צחק וכך גם הבמאי ג'יימס מנגולד והשחקן מאדס מיקלסן כשקידמו את הסרט החדש של "אינדיאנה ג'ונס וחוגת הגורל" יחד עם פורד. "הייתי המומה שהורדת את החולצה במהלך הסרט. לגמרי יש לך את זה עדיין. איך אתה שומר על כושר, והאם אתה יודע לרכוב על סוס?", סיכמה הכתבת את סט השאלות הנוקב.

 

האריסון, שלא הצליח להתעלם מהשאלה התייחס קודם לעניין הסוס: "כן, אני יכול לרכוב על סוס - אם הם יתנו לי", הפנה את התשובה לבמאי הסרט. בתשובה לשאלה איך הוא עדיין לוהט בגילו, פורד ענה: "תיראי, בורכתי בגוף הזה. תודה שהבחנת בזה". יש יותר קול מזה?

זה היה שבוע עמוס באירועים עבור הכוכב בן ה-80, שביום חמישי נתן הופעה נדירה על השטיח האדום יחד עם אשתו, קליסטה פלוקהארט בפסטיבל בקאן, צרפת, לרגל הבכורה העולמית של סרטו החדש. בני הזוג לא צעדו יחד על השטיח האדום מאז פרסי האוסקר במרץ 2018. אבל, כנראה שקליסטה ידעה לשם מה היא באה, שכן פורד קיבל דקל זהב של כבוד.

קליסטה פלוקהארט (צילום: Dominique Charriau/WireImage)
צילום: Dominique Charriau/WireImage

פורד קיבל מחיאות כפיים של חמש דקות, וגם הקהל צחק אחרי שהציגו את שיאי הקריירה שלו. "אומרים לפני שאתה מת, אתה רואה את החיים שלך חולפים לנגד עיניך", אמר פורד, "ופשוט ראיתי את החיים שלי חולפים לנגד עיניי". נאחל לאייקון החשוב הזה המון המון בריאות ואריכות ימים.

האריסון פורד (צילום: 	Samir Hussein, getty images)
צילום: Samir Hussein, getty images