לא נעים בכלל: השחקנית לילי קולינס, שבעיקר מוכרת ככוכבת סדרת נטפליקס המצליחה "אמילי בפריז", נפלה קורבן לתקרית גניבה מלחיצה במיוחד. קולינס בילתה את סוף השבוע האחרון במלון "ווסט הוליווד" בקליפורניה - נכנסה למכון הספא ודאגה לאבטח את כל חפציה האישיים - כולל טבעת הנישואים וטבעת האירוסים שלה ומכשיר הטלפון הנייד שלה.

אלא שברגע אחד, מספרים מקורות משפטיים לאתר TMZ, כשקולינס יצאה מחדר הספא היא גילתה שכל חפציה נעלמו. כוחות המשטרה של מחוז לוס אנג'לס חוקרים בשעה זו מי אחראי לגניבה, וכפי שזה נראה כרגע - אין חשד לכך שהגניבה התרחשה במסגרת שוד אלים ואגרסיבי. בשעות אלה שוטרים מחפשים את הגנב דרך מצלמות האבטחה של המלון. 

View this post on Instagram

A post shared by Lily Collins (@lilyjcollins)

באשר לשאלה מה שוויה של טבעת האירוסים של הכוכבת - כוחות המשטרה מספרים כי החפצים הגנובים מוערכים בסכום של "יותר מעשרת אלפים דולר". עד כה לא נעצר אף חשוד באירוע, והעניין עדיין תחת חקירות ובדיקות מעמיקות.

קולינס (34) ובחיר ליבה, במאי הסרטים ההוליוודי צ'ארלי מקדואל (40), התחתנו כבר בספטמבר 2021. שנה קודם לכן, בספטמבר 2020, פרסמה לילי תמונה עם בן זוגה, שכרע ברך והציע לה נישואים. "כל חיי חיכיתי לך ואני לא יכולה לחכות לבלות את שארית חיי איתך", כתבה קולינס והשוויצה בטבעת העצומה שקיבלה בזמנו - ושכעת נעלמה לה. 

View this post on Instagram

A post shared by Lily Collins (@lilyjcollins)